Rožnov zdraží byty až o 300 %. Nájemníkům hrozí vyhazov

Uveřejněno

Lidé bydlící v rožnovských městských bytech by měli být na pozoru. Zastupitelé na svém podzimním zasedání dali zelenou nové koncepci rozvoje bydlení, která přináší změny, jež se většině současných nájemníků rozhodně líbit nebudou. Hlavní tvůrce nového předpisu místostarosta Jan Kučera pravidla odůvodňuje tím, že chce zastavit pokles počtu obyvatel a zároveň nabízí pomocnou ruku sociálně slabým, seniorům, zdravotně postiženým a mladým lidem.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

86 Komentářů

 1. Maléřová says:

  NE kulturáku,NE knihovně!

  • Klára says:

   asi jsem úplně blbá, ale prosím napište, který úsek je pravdivý… jakože…“s radostí můžu říct…“ už se těšíme na volby, kde mu taky řekneme „s radostí Vám Kučero můžeme říct…“

 2. Marek says:

  tak tomu říká radnice veřejná diskuze? hlavněže s lidmi komunikují kdejakou kravinu jako parkoviště či chodníky, ale bytovou politiku zamlčí. Proč asi kučero? A ta propaganda, kdyby nebylo těhle novin, tak víme úplný nic. Chceme referendum na knihovnu a kulturák, celá rodina i známí řeknou NE.

 3. Kulturni dum za 150 000 000,- Kdyz si spocitate. ze domek stoji kolem 3500000,- Vydelte si to sto padesati mega. Tolik by se postavilo mestskych domku a prilakalo by to lidi do mesta. To je koncepce do budoucna a najmy pro mestskou kasu. Skatulata hejbejte se neni zadna koncepce. Investice do vydelecnych akci, to je koncepce. Bohuzel si roznovaci zvololi spise zajmove skupinky typu Nemocny Roznov. Misto slusnych, zkusenych lidi z Roznova a treba napric politickym spektrem. U techto voleb to jde. Zvolit lidi, nikoli cele strany a hnuti.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>