Rožnov sžírá kůrovec. Město tratí desítky milionů

Uveřejněno

Na radnici se uskutečnila schůzka představitelů města spolu se zástupci městské a státní lesní správy a ochranářů. Důvodem je kůrovcová kalamita.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

13 Komentářů

 1. Němcová z ODS je opět konsternovaná says:

  ta směšná paní,co tvrdí,že v r.2013 Bureš zosnoval puč,tak ta paní soudružka Němcová zapomněla,jak svolala do jakési pražské hospody své pučisty a ti spolu s Němcovou zařízli Topolánka,aby v zápětí instalovali do čela ODS a vlády,poseru,kurevníka,svazáka Tolju Nečase.Dál to znáte,církevní zlodějna,korupce,dárečky kmotrů ODS Nagyové za mizerných 10 000 000,atd.,atd. Nečas si vůbec nevšiml,že jeho štětka neví co s brilianty,kožichy a šmuky,co se jí válely v bytě,kde chrápala s Toljou.Němcová samozřejmě věděla,že Nečas se kurví se štětkou Nagyovou,zatímco manželka tomu hajzlovi vychoválala 4 děcka,které jí ten idiot ufrflil a Němcová mlčela jak zařezaná,to konsternovaná jaxi nebyla.Kráva.

 2. NEUVĚŘITELNĚ ULHANÁ PROBRUSELSKÁ,PROIMIGRANTSKÁ ČT says:

  OŽRALCE JUNCKERA,KTERÝ VRÁVORAJE OLIZOVAL KAŽDÉHO POLITIKA A TAKÉ JE LISKAL PO TVÁŘI,OKOMENTOVALA ODPORNĚ ULHANÁ ČT,ŽE TO TRVALE OŽRALÉ PRASE JUNCKER,MÁ ZÁNĚT SEDACÍHO NERVU.
  TO,KDYŽ BYL U KLENOTŮ OŽRALÝ ZEMAN,TAK TO TOČILA SMYČKOU FURT DOKOLA.
  NENÍ NAD OBJEKTIVNÍ A VYVÁŽENOU VEŘEJNOPRÁVNÍ ČT.
  HAJZLI.

  • díky netu si ten „zánět“ sedacího nervu namol opilého Junckera,lze dosyta vychutnat.A taková chlastem prolezlá,bruselská individua, rozhodují o našich životech.

 3. To bruselské prase Juncker se ožral jak to hovado,že ho podpírali,jinak by ležel zechcaný v exkrementech says:

  Ta bruselská hovada akorát chlastají a dělají v Evropě bordel.

  • ty svině se sežerou na plech says:

   aby v delíriu rozhodovali o životech lidí,kde bombardovat,kolik arabů kam nasáčkovat,prasata

 4. že to ale soudruzi trvalo,hornopasečané se konečně dočkají kohoutkové vody says:

  je to tak velká ostuda radnice,že nebyla 30 let schopna zajistit pasečanům vodu,až teď,jak jinak,před volbama,se radniční darmojedi rozkývali.Kradlo se vesele,kšeftovalo s majetky,nebyl čas řešit vodovod.Holíšovi to trvalo 4 roky,než se rozkýval.Prostě,nelze chválit,je to ostuda.

 5. Může to být i sabotáž. Na to ale nejsou žádné důkazy.
  Musím se tedy přiklonit k verzi absolutní neschopnosti správců lesa a jejich majitele.

 6. Zdecimované lesy,nesprávná skladba složení lesa,nepořádek v lese. Tak za co jste starosto dali Poláškovi, tedy hospodáři Rožnovských lesů odměnu ve výši 130 000 kč.?

 7. Josef Hlava says:

  Diletanti! Hovno tomu rozumí, všichni chtějí jenom kácet a potom nechají větve plné kůrovců ležet na zemi, aby se tam množili další škůdci. Nesmyslně se drancují lesy a pak se diví, proč je v lese takové sucho.

  • pane Hlavo, says:

   správné hospodaření v samotném lese je jistě důležité,ale opomněl jste ještě dva zásadní faktory,neustálé snižování vodních ploch a naprosto pro krajinu,lesy,nevhodná skladba zemědělských plodin.Netřeba připomínat,kolik vodních děl bylo vybudováno kdysi,nyní po převratu nic.Plundrují se lesy,půda,voda z krajiny mizí.Nejen povrchová,ale i ta spodní.Změna myšlení a konání establišmentu ve strakovce i v komunálu,pro záchranu lesa,je science fiction.
   Jak prosté,žel,tragické.

   • hmm,tak nejmenovaná automobilka se rozpíná čím dál víc na says:

    kdysi úrodné,nošovické zemědělské půdě,kde se pěstovalo vyhlášené zelí.Dnes,beton a smrad a bordel.Tož tak.

 8. Kůrovec Holiš says:

  decimuje město Rožnov

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>