Rožnov děsil šílenec s nožem. Strážníci museli použít obušek

Uveřejněno

Scénu jako z akčního filmu zažili v pátek 9. února obyvatelé jednoho z panelových domů v rožnovských Koryčanských Pasekách. 

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

Scénu jako z akčního filmu zažili v pátek 9. února obyvatelé jednoho z panelových domů v rožnovských Koryčanských Pasekách.

 

5 Komentářů

 1. To je toho, starý Flossmann páchal svoji 296 demonstračku, kokot vypitý.

 2. Nesmysl,to zažít multikulti eurohujera Teličku v Moravcově ČT,tak to je teprve horor says:

  ta šílená křeč,kterou s nastolením diskuze o zákonu o referendu,dostala pražská havloidní multikulti eurohujerská kavárna,se v celé nahotě vyjevila po zvolení Zemana prezidentem.Je nabíledni,že Zeman dávno pochopil,že EU bordel je pro Česko smrtící.Montovny,vyssávání kapitálu z ČR,kvóty arabů, a dirigismus horší,násobně horší,jak za stalinské totality.
  Napadání Okamury,jeho ostrakizace v parláči,v Moravcově ČT,je jen nechtěné odkopání se eurohujerských partají a neziskovek.Ta hujerská vývrtka,kterou předvedl po návštěvě Davosu a hlavně Junckerova eurobordelu estébák Bureš,je tak zřejmá,že jen hluchý slepec by nevěděl,vo co go.
  Za šílenost považuji sprosté lidovecké kecy o tom,že za tzv.holokaust v Letech zřejmě mohou češi,kdo jiný ve skopčáky okupovaném Československu,že?.Ty návštěvy Bělobrada,Herrmanna,u svých bratrů v sudeťáckém landsmanšaftu,nesou své ovoce.Češi,vězte,německá fašistická okupace nebyla,koncentráky se budovaly proti vůli německých okupantů,chybí dodat,že v Letech snad vraždili češi.Tak tím veřejnost začínají krmit eurofederalisté,kteří hlásají zhomogenizovaný EU kontinent,likvidaci naší hymny,vlajky,českého práva,hranic státu.Vnutit čechům vinu za smrt milionů židů,aby se dostali do stejné ůrovně viny,jak mají němci,fašistické Německo,to je cíl eurohujerů,kteří ví,proč tuto prasárnu prosazují.
  Poláci dali zákonem jasně najevo,že ten,kdo prohlásí,že poláci jsou za zločiny německých fašistů na území Polska odpovědni,půjde sedět.
  Co na to naši poslanci v Parláči?Nic.Jen Okamura a komanči paradoxně hájí vlast,hájí to,za co naši předkové umírali a bojovali.
  Tak už je vám jasné,jak jste volili?

  • hvězdná pěchota skoroprezidentů, says:

   by chtěla stínový Hrad,stínový personál a zřejmě i stínový Vladislavský sál,s přilehlým gastrem.Největší eurohujer Fišer,co prý studoval s Makrónem,se prý spokojí i s bufáčem,ústřice,lanýže,portské a tak,jako za dob Chávla.

   • Ester says:

    Kdopak vytrhl práh dveří,ty jsou dobře prohlé.Ten opilec co se nemůže ani postavit,že je nebezpečný?To nevíte nic o nebezpečí,sloužit noční v děcáku.

  • jarda says:

   tys volil koho?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>