Radnice Rožnova chce u polikliniky parkovné. Blokují ho prý zdravotníci

Uveřejněno

Představitelům rožnovské radnice došla trpělivost s přeplněnými parkovišti u polikliniky na Letenské ulici. Od podzimu tak nejspíše dojde k jejich zpoplatnění.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Jste pro zpoplatnění parkování u nemocnic?

Loading ... Loading ...

 

10 Komentářů

 1. parkování,to je marginálie, to soudružka Magda Faltová,ředitelka pro migraci arabů,zjebala čechy, says:

  že podle průzkumů češi araby v ČR nechtějí.Paní Faltová nám ve fci stále nabírá na váze a současně bytní i její zuřivost,že češi dobře ví,co je čeká,pokud nebudou vyjadřovat k migraci inženýrů ze Súdánu,Nigérie,Iráku,Afgánistánu atd.svůj tvrdý odpor.
  Úžasný,závěrečný žblebt soudružky Faltové,….češi by si měli uvědomit,jak by jim bylo,kdyby byla v ČR válka !!!???!!! a nikdo je jako emigranty nechtěl.Samozřejmě v Súdanu,Nigérii,Lýbiji,atd.,…a takové blbky živíme z našich daní.
  Tak milánkové,já jsem také nasraný na Holiše,ale to,co nám v tzv.rámci EU chystají socani,ANO a lidovci,tak to je fakt humus.
  Jsem pro odchod z EU, i z agresivního NATO.

  • potomci fašistů execírují v bundeswehru české žoldáky na ruské hranici says:

   nějaké parkování u polikliniky,vybírání pokut za vámi tam někde odložené auto,hloupý starosta,co si osvojil manýry estébáka Bureše,doktor jako výběrčí výpalného za pořadník nebo 5 mega za recepty,to jsou prkotiny.Češi mají jiné povinnosti.Chystat se na válku,střílet a bojovat prý s terorismem na území cizího státu.
   Tak si to už laskavě uvědomte,že Brusel a madam Merkelová to myslí s vámi,neposlušnými čechiše gastarbeitry,ojró móc chézki, – já vám dám,chtít referendum,tam,ARBEIT MACHT FREI !

  • Aleš Chmelař, says:

   nový tajemník vlády ČR pro EU,ještě větší blbec,než jsme doufali

  • všichni jsme v EU a NATO,i fašisti z WAFFEN - SS,i z lotyšské divize SS says:

   16 března slaví lotyši tzv.Den legionářů tradičním pochodem na oslavu veteránů jednotek Waffen SS i lotyšské divize SS,kterého se účastnil i ministr životního prostředí a místního rozvoje.Trval na účasti v tomto pochodu,načež fašista opustil vládní flek.Obrovský pochod veteránů lotyšské SS legie a jejich stoupenců,to soudružku Merckel nesere.Vždyť tradice SS se přece musí ctít,že.
   Stačí jim dát kvéry.Tuším,že je z II.války mají ve skříni.
   Rusové,kterých tam žije třetina,nemají na nic nárok,jsou bez důchodů,občanek,nesmí volit,- tzv.druhá kategorie,která se modlí,aby už přišel Putin.

 2. Pravda says:

  A co tam dát šraňky? 2-3 hodiny grátis a pak za každú hodinu 20 kaček…plus bokem nejaké místa pro doktory

 3. Tomáš Hradil says:

  Situace kolem Městské polikliniky je skutečně tristní. Vzhledem k stárnoucí populaci obyvatel Rožnova a snížené zdravotní úrovně dětí je návštěvnost zdravotního zařízení vysoká. Nemocní a jejich příbuzní celkem logicky použijí osobní automobil k transportu. Nemluvě o osobních automobilech personálu Polikliniky. Rekonstrukce parkoviště a jeho výrazné rozšíření by bylo na místě. Onemocnět může a pravděpodobně onemocní každý občan města. Taková investice by jistě získala podporu celé veřejnosti. Radnice má postaveny priority jinak. Což je škoda. Budeme mít Palác kultury, ale zpoplatněné parkoviště, pravděpodobně s přísným dohledem Městské policie a pokutami. Velmi mne pobouřila i informace, že nebudeme mít Městskou tržnici, protože ji nemáme kde postavit. Je to prostě o úhlu vidění potřeb obyvatel města. Snad budou mít občané při příštích volbách lepší ruku, při výběru svých zástupců do zastupitelstva Města.

  • je to děs, says:

   kalkul Holiše,že občané budou v němém úžasu čučet místo na KINO na rožnovského juldu-fuldu,je správný.Je neuvěřitelné,jak občané už na všechno kašlou.Viz pro neúčast neplatné referendum v Zubří o megalomanském projektu,který už po dobu své existence,bude požírat desítky a stovky milionů,kterými ho bude muset už každá další radnice partyzánské obce Zubří,dotovat.
   Připomíná mi to dobu soudruha Gottwalda.Toho nějací trhovci taky nezajímali.Jak likvidoval živnosti,malé a střední firmy,je docela dobře zdokumentováno.
   Dnes máme Gottwaldovy následovníky,svazáka Holiše,soudruha Štěcha,estébáka,komouše Bureše,všichni by nejraději nahnali živnostníky,malé a střední firmy,do Burešových fabrik k pásu.
   Ty obyčejné potřeby občanů,zajít si na trh pro čerstvou,levnou zeleninu,ovoce,zaparkovat auto,když mama veze děcko,nebo babinu k lékaři,tak s tím běžte občané do háje,my řešíme mega projekty a za ta auta,která nemáte kam strčit,vás budeme pokutovat.
   Ti odporní radniční zmetci sází na zhnusení občanů politikou a tím na malou volební účast.
   Nenechme si všechno líbit.Máme šanci na změnu už na podzim.

 4. Zlatá Blinčena!!!

 5. Holišu,ty idiote,ty si fakt myslíš,že na polikliniku či do špitálu jede člověk za zábavou,nakoupit milence hadýrky a šperky?To ti fakt nestačí,že když je zrovna blbé pylové počasí díky Burešově řepce,díky které je v ČR vzduch napraný žlutým bordelem tak,že když vytáhnu z auta pylový filtr,tak je v období řepky za měsíc zasraný jak jetel.Alergie děcek,starých lidí a dnes už prakticky veškerého obyvatelstva(vyjma tebe,že,) je např.důvod,proč je parkovací prostor zarvaný auty a proč by takové svině,jako je estébák Bureš,měli platit daň,ze které by sis mohl i ty líznout na píčoviny,které na radnici vymýšlíš.Už toho nech.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>