Ničili kameru, ta je natočila

Uveřejněno

VSETÍN – Kam až může sahat hloupost, přesvědčili minulou neděli ráno tři mladíci ze Vsetína. Na budově radnice, v níž sídlí městská policie, rozbili bezpečnostní kameru. Přitom se nechali natočit. Není divu, že ještě než stihli zmizet, policisté je zadrželi.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

5 Komentářů

 1. kubikula says:

  A právě takovým křupanům jsou určeny zdejší kamery.Křupan dá 2 upocená piva a myslí si že mu patří svět. Začně ničit a kopat okolo sebe.Nic si na něm nevezmeš.Má to občanku a baťůžek.Jinak holý zadek.Taková chátra by měla být v rezervaci.Nafurt.

 2. PeeTee says:

  Oni to ale neničili z hlouposti, ale z nasranosti, že je ta kamera nemá co natáčet ;-)

 3. kniš says:

  ááá známá tvář místního pologramoty.Tady se teda lopata předvedla.Není se co divit.Slovní zásoba okolo 35 slov.Místy to vydává skřeky a komunikuje v posuncích.Nevím nevím zda je to schopno podepsat nějaký protokol.S podivem že rozeznal kameru.Spíš je vídán jak si hraje s dvěma dřevěnými klacíky.Takže toto byl jeho životní památný výkon, na který bude on a celá jeho rodina převelice pyšná.

 4. valach says:

  nejaky zfetovany magor misto vězeni 1000 hodin nucenych praci

 5. Petr Klimek says:

  Medicína na podobné kretény je boxer a pepřový sprej:)

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>