Lešná: Meziříčí je podjaté, chceme Rožnov – Boj o galvanovnu Hajdik graduje

Uveřejněno

V. M., LEŠNÁ – Až 500 nových pracovních má v budoucnu přinést galvanovna, kterou chce vybudovat v průmyslové zóně Lešná u Val. Meziříčí firma Hajdik. Projekt ale naráží u obyvatel obce Lešná, kteří se stavbou nesouhlasí a snaží se ji zastavit. Naposledy dosáhli toho, že se stavební řízení přesune kvůli možné podjatosti úředníků z Val. Meziříčí do Rožnova.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

8 Komentářů

 1. Léňa says:

  Nechápu proč má chudák “ogar z Jablůnky” trpět za to, že máte/me problém z Dezou. Zaměstnává naše lidi, sousedy, spolužáky…. Držím mu palce!

  • váš ogar z Jablůnky přisere na hromadu rakoviny z Dézy,další bordel a karcinogeny says:

   jenom proto,že někdo má furt málo

 2. miroslav says:

  Sem rodák ze Lhotky nad Bečvou u Lesné a tím že se tam stavi různé fabriky je dobře dávají lidem práci a větší jistotu při výběru zaměstnání.ale tím že si místní občané stěžují si mohou sami.kdyby v minulosti neprodávali ty parcely a nechali je v pronájmu místnímu zemědělskému družstvu tak by nemuseli podepisovat petice.ja bych tu petici v mém případě nepodepsal

  • podepsat nemusíš,stačí, says:

   když budeš ty a tví potomci dýchat ten rakovinový bordel

  • miroslav says:

   Vy si všichni si stěžujete na dezu že je rakovinotvorna máte pravdu nejčistší asi nebude každá fabrika má klady a zápory.a co auta co tu smrdí den co den a jídlo které jíte ty éčka coje vnich to vám nevadí? rakovinu můžete mít i když budete žít zdravě a ve zdravém prostředí.

 3. pavel says:

  Žádná montovna ale firma z Jablůnky, kde je jí to už malé a staví novou halu. A pracují tam jen Češi!!!

  • galvanovna na Valašsko,nepatří says:

   jako by nestačila burešova smradlavá,rakovinová DÉZA.
   Další sračky,aby se někdo namastil

 4. Nekonečný hospodářský růst? Fantasmagorie. says:

  Stavět další a další montovny a manufaktury.Pracovní sílu dovézt z Mongolska,Afriky,Asie.Jste všichni prdlí? Stejně budeme skopčákům dělat gastarbeitry.A za pár šupů.Galvanovnu postavte v Africe.Valašsko je Burešovou Dezou zasrané až dost.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>