Kulturák se pomalu rýsuje – Rožnov má stát astronomických 176 milionů

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Stavbě kulturního centra (KC) už nejspíše nic nezabrání. Radnice má vydáno územního rozhodnutí a do léta by mělo být vyřízeno i stavební povolení.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

99 Komentářů

 1. ach,ti němci a pražskou kavárnou nemilovaní rusáci says:

  u Stalingradu prý němci umírali za Prahu,…a Heidrych,byl hrdina,….se dnes učí už od mateřinky.Lektor, radar Klvaňa,co nechápe,že češi ví,kdo to byl Hitler a kdo jsou jeho Andělini pohrobci v bundeshweru,kteří execírují české žoldáky směr Moskva.Svět se v kravskou prdel obrací a ne že ne.

  • Nový dějepis says:

   Lidice a Ležáky,i Pečkárnu si češi zavinili sami a taky Terezín,aby bylo už jednou konečně jasno.Tak to jednoho dne,díky Bruselu,skončí.

  • BIS,tajná služba se zabývá tím,že víc jak 70% občanů má jiný politický názor. says:

   než vládnoucí garnitura.Tak to jsme vlastně zase na začátku,kdy se zvonilo klíči.Ve Francii študáci museli pod kvéry policajtů klečet s rukama za hlavou.Stačilo,jen zařvat, PAL !!! A všechny vysoké školy česka,mlčí,jak zařezané.Nestávkují,mlčí.Včetně ČT.

   • ...........a co na to maestro says:

    Kalósek,co husa Němcová a šiklá Šiklová aji se Šabatkou.Tichúčko je profesůrek Fiala i hurvínek Gazdík,co všude byl a všechno zná,to jen Mareček Bendů u zpovědi zavzpomíná,jak ti naši policajti v tem roce 89,byli fakt protivá temu v Pařížu,18,humanisti.

 2. macronek se šeredně plete,francie má velký problém says:

  NEMÁTE NA CHLEBA,JEZTE KOLÁČE, – představa úchylného plejboje Macronka,že francouzské žluté „to“, tzv.vyhnije,je mylná.Dlouhodobě neřešená bída střední třídy,chudoba pracujících,ožebračování živnostníků,nezaměstnanost,migrace,gheta,drogy,tam dospěla sladká Francie.Kdo viděl pompézní Macronův nástup k moci,kdy se stylizoval do vítězného Bonaparta,je dnes k smíchu.
  Paradoxně by mu od drtivé prohry ve volbách do Bruselu mohly pomoci zásadní změny,kterých ale není schopen.Otočit kormidlem obřího rozpočtu lze,ale titanik bez motoru,s děrami pod čárou ponoru(růst zero,záporná nula,rostoucí zadlužení),nezmění směr k prosperitě.
  Macronova stařenka jistě uchystá úchylovi bohatý vánoční stůl.Do jarních voleb to ale budou na úchylově politickém stole,už jen drobky z jeho bývalé lidové podpory.
  Oblíbeným nástrojem poprav ve Francii je gilotina.
  K té politické už ho vedou žlutě odění kati.

  • asi mu ve vládě řádí Maláčová says:

   žel,ta je pro něj moc tlustá a moc mladá

  • zdalipak se vás někdo zeptal, says:

   zda chcete do NATO. Že nikdo? Rakušáci a švýcaři řekli NE. Referendum prý bude,ale s otázkou o vystoupení z EU,musí souhlast 8 milionů občanů.Tzn.,že i ti na hřbitově.

 3. Pan Hradil se ne tak dávno ke KD vyjádřil.Zajímá mně,zda po shlédnutí návrhu,nezměnil názor.

 4. Že prý ukrajinci,zadržení při incidentu v Krči,jsou váleční zajatci says:

  omyl,rusáci ani ukrouši si válku nevyhlásili.Zajatí ukrouši jsou zločinci,tak,jako ukrajinci zajatí rusáci.Zrušili jsme smlouvu o přátelství s rusáky.Tak nevím,já vnímám rusy a američany,jako osvoboditele od vyhlazení česka Hitlerem.Slopáci,ti kolaborovali s Hitlerem a tak nám dluží reparace.Jestli někoho nemohu ani cítit,tak jsou to skopčáci.Němec bude vždycky němcem.

 5. Kurva,ti čínští a ruští špióni,nám vybrakovali know how says:

  naše železnice,5 – 20 km/hod.,max.80 – 115km
  ruský supermoderní SAPSAN – Moskva – Petrohrad 250 km/hod,další,330km/hod
  A číňani šli v kopírování ČD ještě dál,
  rychlovlak HARMONY 500km/hod., prý se máme od číňanů učit – říká pražskou kavárnou nenáviděný Zeman
  ČUČKAŘI,říká Zeman o BISce,která zuby nehty brání pražskou havloidní multikulti kavárnu,když šest let monitorovala teroristu s turbanem,aby s turbanem na hlavě nenápadně nasedl v Ruzyni na éro a zdrhl.

  • KOUDELKA, ...STS Chvojkovice Brod,celkem slušnej oddíl...se nedivím,že mu Zeman nechce dát generála says:

   kde je ten prďola,co tady čepuje to pivo,slezte z toho lustru Donalde,
   snad o BISce někdo natočí reál crazy komedii,jak šest let chytala teroristu,který každý den kázal v brněnské mešitě,že je potřeba ty křesťanské nevěřící psy halal podříznout.

  • proč to nejde i jinde says:

   bez ruských raket,by se amíci nepodívali do kosmu,lítají na ISS s rusáky společně.dokonce si tam teď přibrali babu,američanku.Tak tu jsem ještě neměl.

  • České dálnice? says:

   rusáci postavili most na Krym tak rychle,že to bylo dřív,než Ťokovi BIS byla schopna sdělit,že rusáci,tzv.negramoti už začali.

 6. Já bych ten barák umístil do muzea totalitních režimů.Tam svým vnějším výrazem patří.

  • pěkně to posrali.S ohledem na jejich délku života,pro nás,na věky.Mohl by mazal starosta definovat,co ten objekt,mimo nápisu, veřejnosti sděluje?

 7. doufám,že se pražská kavárna dívá na Paříž,Brusel a další kapitalistická města,kde demokratická moc krmí demonstranty slznými granáty,obuchy,transportéry a vodními děly says:

  jednou už to nepůjde,drancovat daněmi subjekty,které vytváří hodnoty a to sse týká i zaměstnanců,kteří závidí živnostníkovi o pět let mladší auto.Až vylezete na staromák a budete žvanit,že se už nechcete nechat okrádat státem,tak to,co se děje v Paříži,čeká i vás.Obuchy,vodní děla,transportéry a granáty slzáku.
  To vše,tak nějak demokraticky.

  • ZDROJE JSOU says:

   Ta kráva Maláčová je soudruh Špidlifič II.
   Proč všem dětem jen obědy,proč zrovna nezařídit pro všechny obyvatele ČR posraneckou kantýnu,včetně chlastu za pár šestek?Zdroje jsou.
   Eu jde do prdele,tak jí tam ve volbách do Bruselu pomožme.
   70% obyvatel Paříže má nárok na dávku na bydlení.
   Socialisti mají svou politiku založenou nikoliv na bohatství státu,jeho občanů,ale na dávkách,které jim milostivě bude vyplácet.
   Pryč z EU,pryč z Bruselu,pryč z NATO,kterému velel generál Pavel,člen KSČ,vystudovaný v Rusku,který akorát převlékl kabát a otočil svůj kvér ze západu na východ.
   Nenechme se oblbovat.
   CZEXIT.
   Kecy,že jsme napíchlí obchodem na západ neobstojí,bylo to tak i za první republiky a žádný Brusel jsme k tomu nepotřebovali.
   A NATO? Takoví soudruzi,jako je generál Pavel a Odplata,nás zatáhnou do válek,kde budeme posílat žoldáky proto,že vlast bránit jsme ochotni zdarma jen na hranicích své vlasti.

   • Korporátních daní se pí či Maláčové zachtělo says:

    husa dosud nepochopila,že nakonec vše zaplatí spotřebitel.A může soudružka vymýšlet dál,koho okrade,aby mohla přerozdělovat.

    • Odmítám uvěřit tady says:

     tomu, zde nablitému. Přeci není možné aby jedno jediné mačo, zaprasilo jakože pod několika různými příspěvky tolik místa. Zamindrákovaný blb nemá nikde zastání, všem je pro srandu, tak to tady mastí hlava nehlava.

 8. prdelista says:

  Až 70 procent žadatelů o trvalé bydliště v Zubří falšuje své jitrnice, odhalil software v Poličné.

 9. Senátor Goláň v Reflexu,Babiše zažaluji,všechny ministry všech vlád prověřit,kdo podváděl,kradl,včetně ODS. says:

  Že až tak velcí pitomci rozhodují o životech deseti milionů občanů,bych nevěřil,ale je to tak.Pan senátor nechápe,že celá ta fraška je o korytech a je dnes už jedno,jestli vládne ten,či onen zloděj.Mandatorní výdaje tvoří drtivou část rozpočtu a o ten zbyteček je rvačka.Na výdajovou stranu se stále přihazuje,seberou se i rezervy a na straně příjmů,nic.Tam jsou jen daně a nové dluhy.Kupecké počty.
  Babišovi hrozí,že vytuneluje voliče socanům,Okamurovi a skončí bez možnosti sestavit příští vládu.Jeho politika,po mně potopa,nás všechny přijde draho.Po jeho odchodu to bude neskutečný rozpočtový průser.A to nepočítám hlad nových vládních gengstrů,co budou futrovat miliardy bokem.
  Uf.

  • Mladý Klaus,ten jediný by jako premiér dokázal udělat v ČR skutečný pořádek says:

   Jenže,on je trnem v oku těm v ODS,kteří mu nesahají ani po manžetu kalhot.Co s tím.Nic.Stejně ho jeho spolupartajníci zaříznou.

   • Ho ho says:

    uspávač hadů Fiala má nabroušeno a Stanjůra,opavský mafián s čarodějnicí stojedničkovou Myrkou,mu budou sekundovat.

    • A zase blb zpravodajem says:

     jeden jediný obecní hlupák a zas tolik zapraseného místa. Není jak diskutovat sám se sebou, drbane, co? Snad si nemyslíš, že se někdo kromě mne vyjádří k tvým slabomyslným výblitkům.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>