Hra s ohněm – Konec

Uveřejněno

ZDĚCHOV – K neštěstí se smrtelnými následky, které nemá u nás obdoby, došlo v noci z pondělí na úterý 5. března v obci Zděchov. Místního občana Michala Práška (33) rozsápal lev Fufík, kterého choval ve stejných prostorách společně s lvicí Ljůvou. Vše zachytily kamery umístěné v kotci, přičemž signál byl on-line přenášen do domu, kde Michal Prášek bydlel se svým otcem. Ten také první zpozoroval na monitoru nehybné tělo svého syna. Sám měl strach mu jít na pomoc, a tak zalarmoval policii.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

Myslíte, že chovatel lvů nepřiměřeně riskoval?

Loading ... Loading ...

 

 

 

24 Komentářů

  1. Jana Sitte says:

    Chtěla bych říct, že nemůžeme nikoho odsuzovat, když nevíme přesně co se stalo. Je to tragedie člověka, který měl nezvyklého koníčka.
    Ale jaký je rozdíl mezi člověkem který miluje rychlá auta, nezvládne řízení a zabije se, nebo mezi mladým mužem, který si oblíbil šelmy, důvěřoval jim a ony ho nakonec zradily? Myslím, že žádný. Oba riskovali a s následky museli počítat. Oba zemřeli pro to, že své „koníčky“ milovali a zemřeli tím co měli rádi.
    Musím jen litovat tatínka, že přišel o mladého syna a ostatní příbuzné. Přeji všem upřímnou soustrast.

    • Ohrožoval celou vesnici. Kdo tvrdil, že ne, má jasnou odpověď. Věc se vyřešila! KARMA JE ZDARMA…

  2. A Michal nebyl Váš občan pane starosto, to Vaše vyjádření je tak průhledné…

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>