Vysvědčení vsetínských zastupitelů: Nejvíc „A“ mají Čunek, Volčík a Vychopeň

Uveřejněno

VSETÍN – Předposlední zasedání v tomto volebním období měli minulý týden na programu vsetínští zastupitelé. Starostka Iveta Táborská (ODS) jim v jeho závěru vystavila vysvědčení v podobě rekapitulace (ne)účasti na všech dosavadních jednáních. Čistou jedničku nezískal nikdo, propadli pak zejména Jiří Čunek (KDU-ČSL) a Pavel Volčík (VPM).

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

7 Komentářů

 1. dejte says:

  ho blba zase na radnici ata svine nebude nic delat jenom brat prachy. je to prase uz to ma jmenu CUNIK neboCUNEK vyjde to na stejno . ULIZANEC w na

 2. vdyt je says:

  to hajzl .Ucast na vsetine to same. Jenom hrabat prachy a nic nedělat. Kdo jsi vzpomene na něco co jako SENATOR pomohl Vsetinu nebo okoli Ty jrho predvolebni zvasty TO TRAGEDIE:

 3. Pravda says:

  Senátor Michálek nám prásknul, proč opustil klub: Kolegové žádné zákony nepředkládali, oni do Senátu ani nechodili!
  Demokracie se obnovovat nebude. Bojovník s korupcí Libor Michálek komentuje, proč raději opustil senátní klub se vznešeným názvem: Kromě něj tam prý totiž korupce nikoho nezajímá.

  Připomeňme si stručně dosavadní souboje Libora Michálka – v roce 2010 působil ve funkci ředitele Státního fondu životního prostředí. Tady pořídil nahrávky, na kterých zachytil pokusy nezákonně financovat ODS, to vše ze strany ministerského poradce Martina Knetiga.

  Jeho nadřízený Pavel Drobil ale překvapivě (nebo nepřekvapivě?) Libora Michálka hned druhý den po podání trestního oznámení odvolal. Sám ale ve funkci nevydržel o moc déle, na ministrování musel zapomenout a celá kauza nakonec stála místo i policejního ředitele Oldřicha Martinů, který o případu nestandardně informoval tehdejšího premiéra Nečase. Zato kariéra Libora Michálka nabrala tempo, v roce 2012 byl zvolen do Senátu za koalici Piráti-Strana zelených-Lidovci.
  Klubu ubývá jeden člen za druhým – zůstane v něm alespoň někdo?

  Nováček v senátních lavicích Michálek se stal členem Klubu pro obnovení demokracie – KDU-ČSL a nezávislí (KOD), v jehož prohlášení se mj. píše: „Podporujeme posílení prvků přímé demokracie, a to jak přímou volbu, tak případné odvolání starostů, primátorů nebo hejtmanů. Podporujeme zavedení majetkových přiznání a zdanění kapitálu, jehož původ nebude podložen přiznanými příjmy nebo růstem hodnoty majetku.“

  Že mají takové ideály k realitě většinou hodně daleko, to se ukázalo záhy. Hned po dvou týdnech z klubu vystoupila Eliška Wagnerová, názorově totiž nesouhlasila s dalšími členy KOD Okamurou a Čunkem. Sám Okamura ale klub sám opustil, když v roce 2013 vyměnil Senát za Poslaneckou sněmovnu.

  Dalším odpadlíkem byl Jan Veleba, který odešel už jako nový předseda „Zemanovy“ Strany práv občanů. Kdo tedy po Michálkově odchodu vlastně zbývá? Kromě lidovců Čunka, Juránka, Šilara a Kunči už jenom bývalý sociální demokrat Miroslav Krejča a nestranická Miluše Horská. Z projektu s velkými plány zbylo jen torzo.
  Aktivita na bodu mrazu

  Sám Michálek svůj odchod zdůvodnil absolutní pasivitou svých kolegů v boji proti korupci. „Pokud nebyl návrh zákona předložen z mé strany, nikdo jiný aktivní nebyl.“ Když se navíc v Senátu projednávala Michálkova novela zákona o svobodném přístupu k informacím, nikdo z jeho kolegů se neobtěžoval do senátních lavic ani přijít. Na mailové dotazy o vysvětlení pak (dnes už bývalí) kolegové raději nereagovali vůbec.

  Michálek připouští, že celý program nešlo realizovat hned v prvním roce, po dvaceti měsících naprostého nezájmu ostatních členů klubu ale podle něj nastal čas odejít. Řada z nich má přitom poměrně alarmující statistiku neúčasti při hlasování, Jiří Čunek absentoval ve 47% případů.

 4. UZ se says:

  SVINE CUNIK zase objevuje. Zase citi prachy blizi se volby aJE TU . Roky melstrcenu rit v kute a ted když se mu jedna o prachy tak KURVA je zase tu. Nejmensi ucast v Senatu a taky na radnici Vsetin TO je SMRD.

 5. TO JE says:

  SLIZON TEN CUNIK:

 6. Cunik says:

  nejmensi ucast v senatu nejmensi ucastv radnice v Vsetin ale ta KURVA když se hrabou prachy je PRVNI: blizi se VOLBY prosm nevolte TU VYCHCANOU KURVU Na nej obzvlastni POZOR

 7. Zloděj a lhář Čunek says:

  je na Vsetíně hvězda.Kdyby nebyli cikáni,tak by si je určitě dovezl z Indie.Cikáni jsou,byli a budou.Rozhodně přežijí i Čunkovy potomky.Vsetíňáci jsou prostě jen blbí.Adorují svého zloděje,podvodníka a taky kdysi na radnici kurevníka.Tož tak.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>