Výstavba sportovní haly dostala zelenou. Ale pořádně se prodraží

Uveřejněno

V. M. – Plné emocí bylo jednání zastupitelstva 26. listopadu. Na programu totiž bylo ožehavé téma – výstavba nové sportovní haly.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Je podle vás 228 milionů odpovídající cena za výstavbu sportovní haly?

Loading ... Loading ...

7 Komentářů

 1. jediným debiliskem široko daleko jsi tady ty.Prostě ono se tak na městě rozhodlo.A ty obyčejné sprostá lůza musíš držet hubu.Ty umíš tak maximálně prasit stránky kravinama, které jsou každému u zadku.Pak umíš různé brusele a šojdry.A to je tak maximum. Blb z prasečího chlívku, je tvé zařazení.

  • Edíku,tys přece můj privátní hlupák says:

   mně bys už měl poznat.Ty tvoje brusele píšu já,Edíku..

   • tak nevím says:

    pokud je ten Edík od tebe z rodiny jak píšeš, tak tě nemá rád.A kope do tebe nesmírně trefně.Edo palec nahoru.

 2. Tunel hnutí ANO a Zlínského kraje! says:

  Tohle půjde k soudu!
  Hala co nemá ani odpovídající parametry na sportovní utkání za čtvrt miliardy? To si děláte prdel, ne? Samozřejmě si hnutí ANO sehnalo potřebné hlasy, když KDU-ČSL to většinou nepodpořila. Vrátník dostane v Hrachovci zázemí pro sportovce a Irgl? Reklamu od města a městských firem do svého DEBILISKU!

  • Cože? says:

   k soudu?A to řekl jako kdo?To ti snad úplně hráblo.Prober se. Na to nemáš.

   • Myslíš? says:

    Jinde stojí sport.haly něco přes 100 mega (Dolní Břežany 107, postavená vloni), zde 230? I při vyšších cenách o cca 20% ve stavebnictví je 230 milionů tunelem hnutí ANO jako prase!

    • zas závistivě prská a žaluje.Ale to je tak maximum co můžeš.Ono se tak rozhodlo.A ty obyčejná chamraď z chlívku tady můžeš tak maximálně zlostně prskat.Nemáš na to.Běž na držkovou polévku do Penny.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>