Vyloupil pumpu. Klec spadla po letech

Uveřejněno

V. M. – Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Přesně o tom se začátkem uplynulého týdne přesvědčil devětadvacetiletý mladík, jehož policisté zadrželi kvůli loupeži, které se měl dopustit v srpnu roku 2017 na čerpací stanici ve Valmezu.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

9 Komentářů

 1. ty nejsi žádný fekete. To jsi přeci pořád TY. Zdejší špína stránek. Odpad společnosti. Prasič místa který neví jak na sebe upozornit. Veřejně bys hubu neotevřel.Lidi by tě ukopali. Jen tak pro legraci.

 2. fekete chuyi says:

  Při nákupu klece pro křečka dávejte pozor na vzdálenost mezi dráty klece. Křečci i ostatní malí hlodavci jsou stejně obratní jako kočky. Přesně o tom se začátkem uplynulého týdne přesvědčil devětadvacetiletý mladík, jehož policisté zadrželi kvůli olizování dvouprdelní zmrzliny před Kremlem.

 3. Jak rozumíte? Tobě úplně hrabe?Tady není zájem o výblitky, tebe páchnoucího tchoře zdejších stránek. Zas očekáváš výsměch a okopávání? Ty bez toho ponižování nemůžeš existovat, co?

  • Kauza otrávená Bečva, jasná už dávno says:

   hňupe, nedělej z lidí hlupáky, každý ví, že vlomit se svými žvásty zcela nahoru, nad první příspěvek, může jen debil, co sedí v redakci Jalovce,….
   děláš to fakt dost blbě, ostatně, jako všechno,
   že tě šéf nevyhodí na dlažbu, debílku,……..stoprocentní fekete

   • tak to jsi mne lamo zas pořádně rozveselil. Jsem ve svém živlu.Magorům a prasičům tvého formátu je třeba zavírat hubu. Prasí tady místo koninama. Nejkrásnější je tvoje bezmoc. Naprostá bezmoc obyčejné bonzácké chamradě s tím vším něco dělat. A tak už to budeš mít do konce tvého zpackaného života. Všem pro posměch. Každý si do tebe žalovníčka může kopat.A ty jsi rád i za ty kopance. To už se tak vyvrhelům Valašska stává. Ti hrabe? Přeci zavedenou přezdívku „fekete“ bych ti nikdy nevzal. Neboj se!

 4. už tomu rozumíte? says:

  čučkaři ho naháněli pět let po česku, a on zatím bral vodní lázeň na Maledivách,uf.
  Zcela vyčerpaní čučkaři, se po sedmi letech konečně vrhnou na zatýkačku ruských generálů, co se baví bomba ohňostroji v české kotlině.
  Koudelka už fotky má, občané mají povinně hlásit majoru Jirsákovi jejich pohyb na zastávkách MHD.
  Ta A4 s oznámením, že se ztratila fenka, slyšící na jméno Rambohafík, na MHD Poličná sever, je ruský dezinformační fejk.
  Putine,past sklapne.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>