Vsetíňanům hrozili smrtí

Uveřejněno

Na ledě zlínského Zimního stadionu Luďka Čajky se během uplynulé soboty po dlouhých patnácti letech uskutečnilo bájné hokejové derby mezi VHK ROBE Vsetín a PSG Berani Zlín (týdeník Jalovec na místě samozřejmě nemohl chybět, a na str. 17 S tak přinášíme rozsáhlou fotoreportáž). K vidění v rámci něj byl vynikající souboj jak na ledě, tak v hledišti. Chování některých fanoušků však za dlouho očekávaným utkáním zanechalo opravdu nepěknou kaňku.

Myslíte, že choreo fanoušků PSG Berani Zlín prezentováno v rámci derby, bylo tzv. přes čáru?

Loading ... Loading ...

Jeden komentář

  1. Všechno má své meze says:

    jen se doufá, že už včera poslalo vedení HC oficiální tr. oznámení na PČR. Přeci jen snad mají svoji důstojnost. A nevyhodnotili to jako klukovinu. V úvahu přichází několik nádherných §. „kdo se na místě veřejně přístupném dopustí hrubé neslušnosti“ nebo “ kdo jinému vyhrožuje smrtí nebo těžkým ublížením na zdraví“ bude potrestán …. Ustanovení zákona platí pro všechny.I ve Zlíně.A začne se jistě u zadavatele té plachty, následně statečných paličů figuríny. Tak aby se dostalo úplně na všechny. Pořadatelská služba se o takové show jistě též zasloužila. Věří se že nebude opomenuta.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>