Vsetín ochromí demonstrace. Stovky lidí řekne spalovně Stop. Hejtman Čunek a místostarostka Hlaváčová: Komín máme před okny, ale neděláme ukvapené závěry

Uveřejněno

VSETÍN – Když vyjde dav lidí do ulic, aby vyjádřil svůj názor, je to něco výjimečného. Situace, jenž na Vsetíně nemá obdoby, se uskuteční ve čtvrtek 13. června.

 

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

 

14 Komentářů

 1. jen kdyby ji neorganizoval Berg. Vyhlášený pečovatel a příznivec migrantů. A kdyby tady ten z Jalovca neházel nesmyslnýma titulkama.Ani to ostatně nestačí. Noviny na stáncích leží a leží a leží.

  • Běžná solidní demonstrace,

   máš recht. A ON pokud vím, žije někde na Maledivách a ty mu na tu hotelovou pětihvězdu těmi příspěvky vyděláváš, vyděláváš, vyděláváš…jezdí si celý jeho mančaft v Mědvědech— už ti aspoň ?poděkoval

   • místní novinový šejdíř Čeněk má postavené v Jablunce na kopci, moulo.Cosi si přihrábnul autodopravou, cosi hodí nájem tržnice ve Vsetíně.Ty Maledivo s medvědem.

 2. ragby? says:

  rojník?

 3. Když odpoledne sundá naušnice, says:

  hotový místostarosta Hlaváč.Pohlaví si prostě nevybereš.Soudruzi Piráti,socani,komouši a ta blbka zvolená za ANO do Bruselu,říkají,že ano.Stačí ogarovi dát místo auta panenku a děcku náklaďák.
  Spalovna?
  Ti,co pobrali korupční prachy,už mají jasno.

 4. Ty důležitá věco a ne že by
  jenom mu těma svéjma žvástama mastíte kapsu. Každej komentář – pár halířků…

 5. podstatné je, aby z toho zejména neprofitoval tady tento plátek. Jak známo vydavatel je schopen si přihřát polívečku na čemkoliv. Aby pod fotografiemi pak nebyly texty, za které se bude třeba stydět celé měsíce.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>