Vsetín (NE)má starostu. Čunek: Do konce roku určitě zůstanu

Uveřejněno

Na nové jméno, které bude figurovat v kolonce starosta města Vsetín, si budeme muset ještě nejméně dva měsíce počkat. Současný šéf radnice Jiří Čunek (na snímku) naznačil možné komplikace.

Kdo by měl podle vás šéfovat městu?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

4 Komentářů

 1. Geny nepřečůráš says:

  cikáni kdysi kočovali.brousili nože,nůžky,opravovali deštníky.Dnes nikdo nic takového nepotřebuje.Cikáni uvázaní na jedno místo,jsou vlastně nešťastní,nesvobodní.Jediné,co je opravdu baví,je jejich hudba a jejich tance.Tím se ale všichni neuživí,i kdyby jim hrály k tomu všechny české filharmonie s Idou Kelarovou.Cikánská otázka,tedy jejich integrace,je věc,co nemá řešení.Je to vidět všude,kde cikáni setrvávají na jednom místě.Zničí vše.Viz Chánov,Ústí,atd.atd.Totéž je s islámem v katolickém prostředí.Ten se s úspěchem prosazuje terorismem.
  Cikány musíme živit,ale islámské teroristy si do české kotliny tahat nemusíme.

 2. Lakatos says:

  Pan Čunek je jen populista, který se veze na proticikánských náladách. Jeho „návrh“ je POUZE spektákl, který pomůže vydojit z evropských fondů a z našich daní pěknou kulatou sumičku. Ta víceméně celá skončí v kapsách lidí kolem „návrhu“., zatímco užiteční idioti jako většina diskutujících nadšeně hýkají, jaký je pan Čunek odvážný a spravedlivý kabrňák a zalykají se nenávistí k Cikánům.
  „Čunkům“ jsou Cikáni naprosto lhostejní, ale vědí, že čím hůř na tom Cikáni budou a čím víc je bude většinová společnost nenávidět, tím líp pro tyhle „Čunky“. Tím intenzivněji budou „řešit“ a hrabat pod sebe. Vykopat je z politiky a od koryt. Čím dřív to uděláme , tím lépe.

  • Ale Lakošu says:

   doba hájení skončila. Je třeba zatnout tipec příživníkům a darmožhroutům. Jo to se to vyvřiskovalo z pavlačáku před nemocnicí. Nikdo na verbež neměl.A dnes? Není nic krásnějšího jak vidět smečku cikánů jak v dešti a s malýma smradama se po silnici potácí v dešti a větru na Poschle. Tam je místo pro nepřízpusobivou bandu.Je třeba nepřízpusobivou verbež pečlivě vyčleňovat a izolovat. Oni se budou válet a chodit pro dávky a my budeme věčně jen platit a platit? Klidně ať to pochcípá hlady a zimou. Nikomu tady nebudou chybět. Je třeba je vykopat. Na okraje měst, do lesů a na Slovensko.Čím dříve tím lépe.

 3. Bidrman says:

  Jak uživit půl milionu státních zaměstnanců ? ? ?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>