Vsetín na úvod kvalifikace padl v prodloužení

Uveřejněno

Vstup do kvalifikace o 1. ligu hokejistům VHK ROBE Vsetín nevyšel. Úvodní utkání na ledě H. Brodu prohráli 2:1 v prodloužení. Domácí celek se ujal vedení už v 5. minutě po přesné ráně Třetiny. Vsetín si udržoval střeleckou převahu, kterou zúročil ve 36. minutě vyrovnáním v přesilovce Kucharczyk. Další gól základní hrací doba nepřinesla. Hned v úvodu prodloužení byl vyloučen právě Kucharczyk. Valaši početní výhodě soupeře dlouho odolávali, ovšem deset vteřin před jejím vypršením rozhodl utkání tečovanou střelou Michálek. Vsetín se bude snažit o reparát ve dvou po sobě jdoucích domácích utkáních. V pátek 7. dubna hostí Jablonec a v neděli 9. dubna sehraje odvetu s H. Brodem. Oba zápasy začínají Na Lapači v 17.30 hodin.