Valmez nakupuje předražené covid testy. Starosta Stržínek: Rozhodující je kvalita

Uveřejněno

V. M. – Nezávislí Valašské Meziříčí poukázali na sociálních sítích na skutečnost, že vedení města pořizuje antigenní testy na covid výrazně dráž, než ostatní města. Starosta Stržínek ale argumentuje kvalitou testů, která má být také příčinnou vyšší ceny.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

14 Komentářů

 1. nesmírně says:

  by mne zajímalo, kdo je v Jalovci takový znalec cen testů. Ten z Jablůnky?

 2. na takového magora bohatě stačí udělat válečné bububu.A zaleze do své prasečí nory.Když bude válka nic se neděje.Bude míň magorů jako ty. Zbabělci a bonzáci tak často běžně mizí. A zas napiš ty lopata o mé pracovní době. Moc pěkně se to od socky tvého formátu čte. Přímo to božsky hřeje.To je prostě foor měsíce. A tobě už skončila popelnicová šichta? Jaký dežo, ty gumo?Na koho si zas hraješ?

  • dnes nejde o nic jiného, než česko zatáhnout do války proti Rusku says:

   ty přece žádnou práci dělat nemůžeš, zmetek zplodí zase jen zmetek, socko

   • to se povedlo! Ty zdejší hnůj a odpad se vysmíváš do socek? Tak to se mooc vyvedlo. Ty absolutní král vybraných popelnic a vymetených kontejnerů se právě vysmívá do socek.Znalec držkové polévky z PENNY promluvil.Moc, opravdu moc mně to vzalo.A s tou prací máš pravdu. Penizky musí totiž chodit pěkně samy. A jedno, jestli v míru nebo válce lopato.

    • jitka 2 says:

     chocholoušci už jedou třeba si tě odvezou s hlavou vypatlanou

     • Ale přeci says:

      na koho to zas hraješ? Ty jsi tady ten Dežo,8, valašsko jinak též 100% OBECNI BLB.

  • dežo bangladéžo says:

   proč by se na vesnicích nedělo to, co se děje v byrostátě odshora dolů,
   Kradou se miliardy, kde to jen trochu jde, nakupují se předražené kvéry, dalekonosné kanóny a obrněnce stylem ODS Dalík, a militantní soudružky ODS Černochová, TOP Langšádlo a Pekarka, tak ty kravky by válčily až k orgasmu,
   jenže, kdyby těm blbkám hvízdla kulka okolo jejich dutých palic, tak by měly vrchovaté bombarďáky,
   hnus

   • dnes nejde o nic jiného, než česko zatáhnout do války proti Rusku says:

    dement bidet je s válkou na Ukrajině osamocen, Anděla poslala ukrajinského šaška k čertu, stejně tak žabožrout,
    jenže, ten americký debil je schopen začít další WW sám,
    což rus ví a dělá to, co dělá.
    Doufám, že naše militantní soudružky ODS Černochová, TOP Langšádlo, Pekarka, se budou k Doněcku plazit v první brázdě,
    Kdo je bude přebalovat, není zatím rozhodnuto.

    • Copak tady ty obyčejná chamraď od popelnic můžeš psát takové kraviny?Kde na takové komoleniny chodíš? Takové patvary používáte tam doma v prasečím chlévě? Krom tebe si u nás může každý dělat cokoli.To jen ty ucpávka zdejších diskuzí máš nárok držet hubu.Už jsi byl opakovaně vyhlýšen „Blbem roku“.Tady na Valašsku jsi držitelem titulu „Největší magor všech dob“.A ty se pořád snažíš o další tituly.Neboj se tady tyto přidělené už ti nikdo nesebere.To jsi zase celou noc vymýšlel doma v prasečím chlívě , čím tady naprasit místo.Ostatní prasata okolo žlabu pomáhala?Ale tady není zájem o tvoje trapné komentáře.Tady není nádražní lavečka.Ty karmo z pasek. Když bude nějaká válka,nic se neděje. Tak se jen věří že zejména ty magor zatřepeš kopytama mezi prvníma.

     • dnes nejde o nic jiného, než česko zatáhnout do války proti Rusku says:

      jsi dutý, jak sud,
      už se jen kopíruješ, hlupáku

     • CHACHACHA prosím moc prosím a přidej ještě pomučení o pracovní době. To se krásně, moc krásně čte. Socky ve vaťáku s holým zadkem chtějí vyškolovat nás povaleče? Toho nikdá nebude! Drbanovi z chudobince je líto, že žije ve svrabu a bídě? Hlad, zima, nejistota – překrásně zpackaný je tvůj život.

    • dnes nejde o nic jiného, než česko zatáhnout do války proti Rusku says:

     pirátka, richterka, ta je sociálně skutečně
     na úrovni, jen k tomu bude potřebovat multifunkční štokrdle

     • tak bude válka. Nikomu to nevadí. Jen ty zady lepíš koniny, co kdyby.Co to vymýšlí tvoje vepřová hlava zas za obraty? Kde na takové koniny chodíš? A to ještě musíš přidat „výkvět kolaborace a zrady“. A podepsat se jako Jaroslavaka, Jana, 8.Už nevíš lamo, za koho by jsi tady prasil místo.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>