Valmez hostil poradu ředitelů

Uveřejněno

Po roční pauze vyvolané pandemií koronaviru se na valašskomeziříčské radnici sešli ředitelky a ředitelé škol a školských zařízení z celého ORP Val. Meziříčí.

3 Komentářů

 1. Nemachruj tady s peticí. Tobě hnojovi zdejších stránek by nikdo nic nepředložil na podpis.Ani nelze. Mohl by jsi tam dát maximálně otisk prasečího kopyta.Každý se tě štítí. Smrdíš a smrdí ti i z huby.Takové pitomosti přednášej v prasečím chlévě.Tady není zájem.

 2. podepsal jsem petici, says:

  aby učitel bral sto litrů, jinak ta děcka budou čím dál blbější.
  To přiznání, že kantoři neumí učit matyku, fyziku, chemii, to je sice fajn, ale kde, kdy a kdo, to ty kantory doučí.
  Děcko jsem vozil a zase vezu na základku. Třídní kantor zaparkoval bourák, pozdrav a i s děckem zmizeli ve škole. O půl dvanácté, vede kantor děcka ve štrůdlu do jídelny a pak rozchod, nasedne do bouráku a odfrčí.
  Čekám na děcko, prý byla na oběd UHO. Což je mi fuk. Ptám se, co škola, nic, dobrý. Ale to si fakt nejsem jistý, jestli děcko místo prvočísel, nemá v hlavě soudruha Pánka multikulturalismus a návod, jak mají rodiče volit. Stěny chodeb, jsou totiž polepeny jak u fy Adidas, krásně oblečenými černochy, araby, dokonce korejec, nebo i japonec, s přítelkyní z Nigérie.
  Dotaz, co škola, už nedávám, co oběd, UHO.
  Mlčím, jedeme na tenis.

  • má být! Ty asociál musíš poslouchat a držet hubu. Maximálně tak můžeš závidět. Jak okolo mají všichni peníze, bouráky a pohodu. Ty máš jen holý zadek, páchnoucí vaťák a hubu plnou blbých řečí. Krása! Obrovská krása sledovat tvůj nuzácký život.A nemachruj tady socko s tenisem. Kdy by jsi na to žebroto vzal?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>