Valašsko – 30 nakažených. Covid letí jako raketa

Uveřejněno

OKRES, ČR – Už v minulém vydání týdeník Jalovec informoval o tom, že čísla týkající se koronaviru šplhají do rekordních výšin. V uplynulém týdnu tomu nebylo jinak. Naopak, padly další rekordy.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

4 Komentářů

 1. tady není zájem o koncerty duševního mrzáka.Svoje zdeformované myšlení předváděj doma v prasečím chlévě.Tady smrdíš a zabíráš místo.Ty chamraď se musíš nejprve zeptat, pak psát.Jinak zas budeš vykopán.Jako minulý týden.Ale bylo to nádherné.Celý týden dostal svinič stránek distanc.A zas to přijde.Ještě by mu mohli tak pro obveselení nakopat do tlamičky.Kopat si do magora vždycky rozveselí.

 2. Na Taiwan se v říjnu chystá i soudruh Drahoš,postrach Slezkých králíkáren a velkododavatel králíčích kožek Senátu ČR says:

  klídek,na druhou a další vlny koronaviru,už nejsou groše,už nic nebude,žádné výlety místo,aby se pracovalo,žádné státní úvěrové peníze,za které jste se povalovali doma.
  A pokud si myslíte,že státní dluh se neplatí a to včetně dluhové služby,tak se z toho rauše laskavě proberte.
  Jistě,zajímat vás to nemusí,ani ty nesmyslné miliardy na zlínský špitál, zapomeňte, Čunek není podnikatel Baťa,Čunek je obyč žvanil,co si oproti pracovitému podnikateli Baťovi nakradl pár šupů a zřejmě by si na špitálu tu svou korupční sbírku rád poněkud zvětšil.
  Jste stále nepoučitelní?

  • Na Taiwan se v říjnu chystá i soudruh Drahoš,postrach Slezkých králíkáren a velkododavatel králíčích kožek Senátu ČR says:

   Lidovci,sudeťácká odnož landsmančaftu,Herrmannova akce, prasečák v Letech,bourání se odkládá,kolik prasat by se dalo ve vepřínu vyprodukovat?Kolik si na tom kšeftu nahrabala lidovecká svoloč,sídlící v Praze?

   • pravá svoloč jsi tady jedině ty.Tak to nesváděj jinam.Ty vůdce nádražních hlupáků vypisuješ o Praze? Od kdy páchnoucí chátra má takovou drzost?A tak bys chtěl být respektován, co? A ono zatím jen posměch a kopance.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>