V Rožnově to vře – Houška napadl Kučeru

Uveřejněno

ROŽNOV – Na únorovém zasedání rožnovského zastupitelstva došlo k politické přestřelce mezi místostarostou Janem Kučerou (Nezávislí Rožnováci) a bývalým radním Martinem Houškou (ČSSD).

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

15 Komentářů

 1. Kysak says:

  Mátle,já si naopak myslím,že tohle vedení je to nejhorší,co jsme tu kdy měli

  • Mirek says:

   A hlavne ani obleceny ani nahy starosta Roznova Bohumil Sobotka HOLIŠ. Ten je úplný ňouma a nicneuměl.

 2. Mátl says:

  V Rožnově nic nevře,ještě není sezóna,kdy potečou na křižovatce u Janíka zase nervy.Žabomyší války které provokuje socan Houška,jsou jalovým odvarem prasáren jeho šéfa Sobotky,který bez mandátu občanů,cpe do ČR araby,které,kromě neziskovek,tyjících z daní občanů,tu nikdo nechce.
  Pokud se týká problémů Rožnova a okolí,je to „evrgrín“ z dob,kdy Houška zcela zbytečně seděl v zastupitelstvu,tedy,zbytečně ne,on si řešil svoje kšefty,- těmi problémy jsou především špína,prach,odbytý úklid zimních posypů na chodnících a krajnicích cest.Vylízané náměstí je pro domorodce hodně málo.
  Co občanům předvádí socani s referendem,je další ukázkou zvrhlosti české,tzv.velké politiky,kdy např.poslanec socan Chvojka povýšeně,drze a veřejně v ČT opovrhuje občany.Soudruh má občany za tak hloupé,že by nedokázali zodpovědně rozhodnout,zda chtějí zůstat v odporně přebujelém byrobordelu zvaném EU,zda češi chtějí válčit po boku vojsk NATO tam,kde si USA zamanou,a o euru či arabech v ČR referendum být ani nemusí.I ten největší hlupák ví,že arabi a šaríja v ČR nemají co dělat,a občané to dávají,krom zištných neziskovek,jasně najevo. Houškův guru trousí po Bruselu sliby,kolika tisícům arabů poskytneme byt,stravu,práci,výuku jazyka a snad i křesťanských mravů,což dělá Sobotka bez mandátu a stejně tak v rozporu s tím,co si občané masivně myslí a chtějí.
  Spousty problémů Rožnova se rekrutují z dob,kdy se město tunelovalo,zadlužovalo a pan Houška se minimálně tím,že tomu nebránil,na tom podílel.Lapěl totiž se svými privátními zájmy,na koaliční židli.
  Vedení radnice by se mělo soustředit na klíčové věci,jako je plynulá,bezpečná doprava,bez zbytečné,účelové buzerace řidičů,na čistotu města a okolí,dokončení holobytu zvaného Zimní stadion,či dalších nedokončených investic.Věnovat se školám,aby děsivá inkluze nezničila zbytky někdejšího kvalitního vzdělávání,dbát na apolitičnost matematiky,čímž mám na mysli hlídat vedení škol,aby si,kantoři obecně,nepletli školky a ZŠ s VÚMLem či CEVRem.Děti jsou čím dál vyspělejší,vzdělávání naopak v chaosu a nespokojenosti s financemi kantorů,upadá.Nejen v Rožnově.A k tomu ještě příšerně militantní,Bruselem střelená Valachová.
  Nicméně,jsem optimista.Radnici považuji z toho,co jsme tu dosud měli,za nejlepší.
  Sleduji sport,i ten mládežnický a zejména v Rožnově.Rožnovu se musí dlouhodobě vyplatit investovat do dětí,mládeže.Nedělejte si iluze,že v Rožnově nejsou vandalové,děcka,co se poflakují,fetují,chlastají atd.Proto si myslím,že investice do zájmové činnosti,zejména do sportu,se musí vyplatit nejen Rožnovu,ale celé společnosti.Onehdy jsem při procházce Bučisky viděl přeplněné parkoviště a napočítal na ledové ploše zimáku 75 dětí,kterým se věnovali trenéři hokeje.Úžasné.Tam vidím potřebu tyto lidi podpořit,nejen finančně,ale i morálně.Mít slušně zaplacené učitele,trenéry,to je pro výchovu budoucí generace to nejdůležitější.Věřím,že si to vedení města uvědomuje.Držím palce.

  • Vážený pane,
   kdybyste měl platit úklid chodníků ze svého, určitě byste neuklízel dříve, než byste měl jistotu, že již nenapadne sníh a nebudete muset uklízet znovu. To byste tady zase prudil, jací jsou ti cestáři blbci a uklízí a pak zase sypou chodníky, aby je mohli opět uklízet :-) )

  • Asi diskutujete k jinému článku,tento je o parkování na Kulturní…tady motáte páté přes deváté.

 3. Cituji Kučeru,,já jsem před volbami nesliboval vybudování parkovacích míst na Kulturní.Toto bylo součástí předvolebního programu NR,kterých jsem byl lídrem.Druhou nepřesností je,že jsme neslibovali 115,ale 100 parkovacích míst,,
  Takže vážení,příště u volby Nezávislých Rožnovaků věřte,že co slibí,neplatí pro jejich lídra,kterého zvolíte do vedení města.
  Celkem trapas…stejně jako,, nic jsme neplatili a ta částka už vůbec nesouhlasí,,

 4. Libuše Rousová says:

  Při vědomí, co se děje za humny, kdo nás prodává, co se na nás chystá, je opravdu tato umírněná výměna názorů zcela směšná. Nebo ne směšná, ale normální. Že se na ZM nediskutuje nebo málo, může mít pouze dvě příčiny. Buď se spolu před ZM domluvili nebo jsou zastupitelé nepřipraveni. Já osobně beru obojí.

  • rpr.zdislav says:

   Paní Rousová,
   Vaše slohová práce je na úrovni žáka páté třídy.

   • Libuse Rousova says:

    Dekuji – pane znamy – za pochvalu. Od vas to sedi, kdyz o stylistice toho vite tolik jako samouk. Klobouk dolu pred vasi snahou i v takovem veku. Zbavite se nekdy nenavisti? Asi ne. Tak se uzirejte. Predpokladam, ze odpoved bude rychla.

 5. Janek says:

  Konečně se v Rožnově začalo něco dít, to se snad příště přijdu podívat i na zastupitelstvo. KONEČNĚ!

  • Jaloš says:

   Nedejte se vysmát, dle Jalovce to vře vždycky, když se neprodává. Takže teď to bude vřít každý týden – a tak často zastupitelstvo nebývá :-) )

   • Janek says:

    S tím nesouhlasím, rok tam chcípl pes, byl jsem za novovládu 2x na ZM a kdybych neseděl u okna, tak mě vzbudí až ráno uklízečka. Trochu akční je J. Koryčanský, M. Houška a V. Mikušek. M. Blinková se nějak nechytá, nevím, jestli nemá něco slíbeno.

   • Vlastním jménem Markéta Blinková. Chtěla jsem se skrýt za cizí jméno. Vyhraju volby a pak udělám z Jalovcem pořádek. Už se mi to málem podařilo, ale politická situace a posranost paní Hamtág Zwyrkové mi to pokazilo. Ale bacha, jen odsunulo. Zúčtujme s vámi.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>