Uprchlíky nám na Valašsko necpěte – vzkazují starostové

Uveřejněno

OKRES – Evropu už měsíce sužuje nekoordinovaný příliv uprchlíků z Afriky a Blízkého východu. Evropská komise v této souvislosti připravila plán na jejich rozmístění do jednotlivých zemí unie. Podle něj by kolem 5 500 běženců měla přijmout Česká republika. Starostové největších tří měst Valašska to odmítají.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

Schvalujete postoj starostů?

Loading ... Loading ...

7 Komentářů

 1. Tisíce rodin trpí nedostatkem financí, které se cpou do černých nefachčenků a přiživníků a nyní se na nás valí další pohroma.Vládo, vzpamatuj se.

 2. konarik says:

  Kdyby utíkali před válkou tak vezmou za vděk první blízkou neválčící zemí.Hned v Africe.Ale kdeže.Vybrali si civilizaci s nejštědřejším sociálním systémem.Takže obyčejní vyčuraní parchanti.Už se jim nelíbí ani ve Švedsku.Stahují své žádosti, že je tam nuda a zima.V Německu je moc moc pěkně.Blbé je že jim tam vystaví cestovní doklady a parchanti budou mířit na zkoušku i k nám.Ještě že na Valašsku nejsou bezvýhradně oblíbeni.Třeba tady na Poschle by se jim pořádně nelíbilo! Plechové domečky – to by nešlo!

 3. valach says:

  stači když živime romy z našich peněz a ještě tady taku sebranku?to snad ne akorat stoupne kriminalita

 4. lešek says:

  PRO UPŘESNĚNÍ: tady africká banda skučí a škemrá.Ale když na hranici bojovali s maďarskou policií tak mazaně vytvořili profesionální formaci.V předu byly matky s malýma smradama, následovali házeči předmětů, vzadu tlačil řvoucí dav.Okolo hořely pneumatiky.Tak jak jsou v Africe zvyklí.Včera se v Maďarsku vetli do vlaku a odmitli jej opustit že chtějí do Německa.Darované potraviny vyhazují z oken na peron.Je na netu několik videí.Takže taková mazaná chátra nám tady míří!

 5. stopvandrákům says:

  Banda v Africe se rozhodla dobýt Evropu.Takže líní a zbabělí bubáci kteří se doma odmítají zapojit do boje za vlastní svobodu se derou sem.V domnění že se tady uchytí.Ovšem krom Německa narazili.Nikdo nemá zájem o páchnoucí vandráky, kteří předstírají neštěstí a zatím hledají připojení na WIFI a kupují kredity do telefonu.Slovem mazaná chátra.

  • stopchytrolínům says:

   A kurňa, další sociolog, co promoval u televizních novin na Nově! Vy, když si potřebujete zavolat, tak si asi z nosu vytáhnete poštovního holuba, že?

   • Lojzík says:

    Jenže si musí na něj vydělat a nikdo mu nedá sociální dávku, když bude mít peníze, mobil, odhazovat to, co dostal od humanitární společnosti. Zkrátka, kdo neumí bojovat za vlastní svobodu, nemá na ni právo.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>