Úplatky v Meziříčí – padla 4 obvinění. Starosta Stržínek: Za trestní oznámení jsem rád

Uveřejněno

Jméno bývalého hráče Val. Meziříčí Michala Skwarczeka figuruje mezi čtveřicí obviněných v kauze možných manipulací s výsledky utkání fotbalové 3. ligy. Starosta města Robert Stržínek (na snímku), jehož trestní oznámení vyšetřování odstartovalo, je přesto spokojen, protože se ukázalo, že samotný klub je v kauze nevinně.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

5 Komentářů

 1. prdelista says:

  Stržínek: Za trestní oznámení jsem rád. No tak to je dobře, mnoho lidí bude velmi rádo. Až bude jednou pan starosta odeslán na ta správná místa, může provozovat na svém budoucím působišti svůj pravidelný odpolední čtyřhodinový maratón žvástů a debilit na Rádiu Bory a po večerce úpět čtyřprdelní blues o vlku co dostal lues, a že je rád za deku, co poskytli mu v kleku, a v Brně mají …

 2. Stržínek je zabržděný... says:

  Mikulášský jarmark udělat po Mikuláši! To může jen dement!
  A co Silvestr? Ten bude v únoru?

 3. A co vy pane Stržínku? says:

  A co vaše jednání na radnici města, vše je v pořádku?
  Proč jste tedy smetl ze stolu žalobu na společnost SKANSKA a jejího bývalého ředitele Dana Ťoka (hnutí ANO – stejně jako VY!) ? Kauza bazén – město tím přišlo minimálně o 40 milionů korun. Kde je žaloba, trestní oznámení na „neznámého“ pachatele?
  Co chystaná předražená sportovní hala? Běžná cena jinde kolem 100 milionů.
  Co smuteční síň? Hotovo mělo být v červnu, bylo v říjnu…
  Co oprava starého mostu? Hotovo mělo být v září, pak koncem října. A stále není hotová ani polovina mostu…

  TO JE VŠE V POŘÁDKU?

  • ANO,vše je v pořádku says:

   musíte to vidět v širších politických souvislostech.My na radnici,se musíme orientýrovat ve složité situaci v Kerčském průlivu.Že se ekonomika sune do průseru a že to na město spadne se zpožděním,víme.Proto se musíme korupčně předzásobit.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>