Téma spalovna zatím nevyhaslo. Starosta Růžička: Výstavbu odmítáme!

Uveřejněno

VSETÍN – O záměru vystavění spalovny odpadu na Vsetíně, která téměř před dvěma lety způsobila v bývalém okresním městě velké pozdvižení, se uplynulý týden znovu mluvilo. Postoj většiny občanů i místní radnice však zůstává stejný.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

12 Komentářů

 1. špíno nepoučuj koninama.Každý pozná že takovou koninu musela vytvořit pořádná guma. Tvého formátu a slovní zásoby. To jsi opsal. Z tvojí prasečí hlavy to není.

 2. fekete chuyi says:

  Spalovny lze rozlišit na základě toho, zda spalují odpad samostatně nebo s příměsí ušlechtilejšího paliva, ve čtyřech kotlích s válcovými rošty. Teplota se reguluje jediným kolečkem.Velkou výhodou je jich rychlé rozehřátí. Tyto první výrobky se používaly výlučně v restauracích, jídelních vagonech a oceánských parnících, tedy všude tam, kde bylo třeba rychle ohřát velká množství jídel. Pro dokonalou úpravu vlasů je však důležitá správně zvolená teplota. Pro přípravu obyčejného chleba je zapotřebí voda, mouka, sůl, cukr, kvasnice (droždí) a tuk či olej. Používá se, mimo jiné, zejména pro odstraňování přebytečné vody ať už z primárních potravin či z hotových jídel apod.

 3. Takže přesně takto to vypisuje na jaře loňského roku zdejší 100% OBECNI BLB. Dnes vepřová hlava přidala mudrování o válce. Se ani nechce věřit, že lze vytvořit takové prasečí veledílo. Celou noc to sedělo ve chlívku a lepilo takový soubor konin.Prostě musí, moc musí všem všechno požalovat. Celý obsah svojí prasečí hlavy.Ale kdo se tě obecní magore prosí? Tady není zájem o tvoje vývary blbostí.O kopce pitomin, za které by ti lidi na ulici rozkopali tlamičku.Jen tak pro radost. Trapné vnucování máš jako celoživotní úděl, že? Vnucovat se, inkasovat kopance a posměch. Zas tady hážeš bumerang blbost?A on se ti vrací.V podobě posměchu a ponížení.A takto celý život.Krása.Krása zpackaného života.

 4. na spalovny jsou odborníci němci says:

  myslím, že neziskovky by měly pořádat zájezdy školních děcek třeba do Osvětimi,
  je to autobusem kousek a přestat oblbovat děti ve školách fejkem, že fašisti, že to nebyli němci, myslím, že v Osvětimi, u za sklem obřích vitrín s kubíky vlasů, protéz všeho druhu, včetně těch zubních, mraky kufrů nešťastníků, které němci navezli z celé Evropy vlaky dobytčáky do Osvětimi, s cílem je usmrtit, by děcka pochopila, co se především v Evropě, díky Německu, dělo.
  Nu a u těch spalovacích pecí, by i děcka pochopila, čeho byli a jsou němci schopni.
  Mají to totiž v genech.
  Také by dětem bylo třeba vysvětlit, co to je, nordická rasa. A že k ní, nepatří.
  Dnešní, tzv. korektní, lživou politiku, je potřeba narovnat, uvést ji do reálu, aby až bude česko zataženo establišmentem do války proti Rusku, což je na spadnutí,
  aby i děti řekly, ne,….dost !!!

  • tady ty promlouváš? Komu tady zas naděluješ ty porce unikátní blbosti? Kam chodíš na takové pohádky? To si povídáte před spaním doma v prasečím chlívku? Jak to, že ty sprostá lůza někoho oslovuješ? Každý si s radostí uplivne. Stačí vidět první zde vytlačené slovo, z tvojí prasečí tlamy.A pořád dokola.Jsi jak ten magor Cibulka z Brna. Ty musíš být z jednoho vrhu tady s tím magorem. Jedna jediná zparchantělá matka a takových dementů tady nasázela.To je nadělení. Dost! – je třeba říct jedině tobě magore.A právě ty obyčejná chátra musíš vystačit se sběrem papíru, sklínek a výběrem popelnic. Nemáš nárok tady prskat tvoje kraviny.Ale jinak. Krásně zpackaný život. Na zdraví! Někde koňačkem a v pracovní době.U tebe vodou z Bečvy. Po celý den.

   • jaký zaměstnanec, takový šéf says:

    blbečku, Cibulka je ze Zlína a Marvanka, díky komoušům jako jsi ty, mu porodila děcko v base

    • jaký zaměstnanec, takový šéf says:

     a ty tak můžeš žvanit o koňáčku, leda tak od toho, co skáče taxis

     • Jedinou špínou široko dale jsi tady ty. Zvaný hnůj všech hnojů. Ty spalovno. Všude je veselo. Popíjí se. I koňáček.Ty odvozuješ lopato koňáček od koňa.Jejda ty sám by jsi rád zachlastal, co? Kdyby tak bylo za co.Ale popelnice prázdné, žádné prázdné vratné sklenice široko daleko.Nezbývá než voda z Bečvy.To už je úděl holých zadků.Krafat tady koniny s prázdným bachorem.Hladový a žíznivý.A takto celý svůj zpackaný život.Tak na zdraví, lopato! Budeš tady furt pro srandu. Nikdy s tím nic neuděláš. Pamatuj si to.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>