Svaz chce Vsetínu zlomit vaz. Juniorská hokejová liga pozastavena. Tobola: Chceme spravedlnost!

Uveřejněno

VSETÍN – V kauze, která v historii hokeje nemá obdoby, tedy vyřazení několika juniorských týmů včetně Vsetína z extraligy, nastal další posun. Soud hovoří ve prospěch poškozených klubů.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

2 Komentářů

 1. Přece nejde jen o Vsetín,jde o celý český hokej o jeho mládež,zásobárnu talentů says:

  Ti svazoví hokejoví pražáci dělají přesně ty zhovadilosti,co naši politici.Absolutně politikům nejde o životy českých občanů,jde jim o udržení koryt,milionů,které si v politice nahrabou.Totéž se děje ve vrcholovém hokeji,to samé dělají papaláši českého hokeje.Copak Král,Lener&spol,mají zájem na rozvoji hry zvané hokej?Ani náhodou.Jejich jediným zájmem je v oddílech uplatit ty,co je drží u milionových koryt.Kriminálka by si měla na hospodaření svazu posvítit.
  Po této,tzv.Pohárové blamáži,včetně hnusných repre dresů,kdy nás mezinárodní hokejoví bafuňáři mají v kategorii hokejově podřadných zemí mimo světový pohár,by mělo vedení svazu rezignovat.
  Vsetínu i dalším poškozeným klubům,jejich mládežnickým družstvům,držím palce.Nevzdávejte to,je tu šance na zásadní změnu k lepšímu v celém českém hokeji.

  • TA OPAŘENÁ SLEPICE NA REPRE DRESU says:

   to je také dílo darebáka Krále.Chlapi,co hrají v NHL mu to jasně řekli,ať s tím jde do prdele.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>