Studenti demonstrovali proti komunistům. Vejpustek: Heslům na transparentech sami nerozuměli

Uveřejněno

Mezi své potencionální voliče ze Vsetína během uplynulého týdne vyrazila kandidátka do voleb do evropského parlamentu Kateřina Konečná (KSČM). Ta se však na náměstí Svobody nesetkala pouze s milým přivítáním. 

20 Komentářů

 1. že Gymnazium Vsetín je taková ukrajinská bašta. Jeden z jeho horlivých jako pegagogů se tam kvalitně prokyjevsky angažoval.

 2. Zbyšek says:

  Typické kecy komunistů. Heslům na transparentech nerozuměli. Mě by zajímalo, jak tu rudou svini Vejpustka tohle napadlo? Když se nikoho na nic neptal…ale je to jednoduché…jako komunista si najde vždy něco, aby obhájil sebe nebo celou stranu. Komunisty měly dávno zakázat a Vejpustka taky.

 3. moje oblíbenkyně. Ale pokud nazývá věci pravými jmény je to jiná situace. Pokud zřetelně a nahlas a po pravdě říká, že nás Fiala s Pavlem zatahují do války tak má prostě pravdu.

 4. Vladimír says:

  Tak v každém městě se najde pár „užitečných idiotů“.

  • hluboce oduševnělý says:

   pohled hlupoňů na obrázku je dostatečně výmluvný. Jak když se děcka ve školce dozví o zlém vlkovi. Hned čárnou transparenty a ať žije revoluce.

   • bflmpsvz says:

    A co na transparentech není pravda? K 1. komentáři – do války nás tahá Putin a ne Fiala nebo Pavel. Ale je to marný, je to marný….zblblé proruské matrjošky toto nikdy neuvidí.

    • blbosti. To je zas výstřik poctivé dědinské pitomosti.A ještě přidej, že u Kyjeva se bojuje tady za nás. Jejich patolízale!

     • bflmpsvz says:

      zatímco to, co jsi napsal ty, má nejen hlavu a patu, ale hlavně vypovídací hodnotu. Bolševický noku. Takže znovu: co není pravda na tom, že komouši popravovali lidi v politických procesech? A tentokrát žádné pindy, prosím.

   • Odezva says:

    To myslíte sám sebe? Co na těch transparentech není pravda? A pokud si prečtete článek, komunista Vejpustek, který patří mezi stalinistické křídlo v KSČM, opět argumentuje jen dezinformacemi…jako ostatně všichni východní dezoláti včetně vás…

    • bflmpsvz says:

     naprostá klasika, jakmile tady někdo toho blba, co tu trollí diksuzi a píše o užitečných idiotec a kyjevských podržtaškách, vyzve k argumentům, je ticho po pěšině. Stejně jako u drtivé většiny jemu podobných. Taky je možné, že to píše nějaký Váňa z Petrohradu.

  • bflmpsvz says:

   přesně tak, Vladimíre…..

   • Hnus od Kyjeva says:

    si opravdu myslí že s ním tady bude někdo diskutovat? Takovýma vlezlýma patolízalama se přeci nediskutuje.

    • bflmpsvz says:

     já vím, že mentální kapacita ti diskuzi neumožňuje. Umíš jen papouškovat moudra z Moskvy.
     Blahoslavený chudý duchem.

     • ty jsi ho teda dostall says:

      nepochybně jak už tady bylo řečeno. Kyjevský patolízal a poklonkovač.A navíc mentální kapacito.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>