Strážníci prý šikanují řidiče

Uveřejněno

ROŽNOV – Obyvatelé rožnovského Jižního města jsou naštvaní na strážníky městské policie. Na vině jsou pokuty za nesprávné parkování.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

24 Komentářů

 1. Mirek says:

  Strážníci za to nemohou, to starosta SobotkaHolis jim nařídil aby šikanování obcany

  • Neřidič says:

   Je správné, že se pokutuje. Aspoň budou peníze na jiné věci, k nám chodník slibují snad dvacet let. Kdyby dávali každému šoférovi, co špatně zaparkoval pokutečku 1000 až 2000 což zákon umožňuje, tak budeme mít chodníky všude a pěkné.

 2. Pravda says:

  Jóótó, Jižní město, ti mají furt problémy – Kaufland, oprava cesty, teď parkování… Až bude kauf, tak budou moci v noci parkovat u Kaufu a ráno si nakoupí čerstvé, kvalitní potraviny nejen z Česka! Už se těším, jak si ráno půjdu do Kaufu koupit čerstvé pečivo, ne gumové, jak na městě!

 3. fanda says:

  No co předváděl včera na zastupitelstvu starosta běs a hrůza.

  • Fandíkovi says:

   To je opravdu konkrétní sdělení. IQ tykve a pak babo raď, když takoví všeumělci hodnotí a nic neřeknou.

   • Nech to plavat, je to na tebe složité :-)

    • MY si tykáme, vlastně při IQ 80 se není co divit.

     • pane sobotko holisi says:

      Na tom zastupitelstvu jsi ukazal, ze lez ti neni czi .Tve ego je v pr.eli. A ten znak zubranu si na to dresu nechej. Jsi zubran a krupanem zustanes. Znak roznova si nezaslouzis.

 4. jana says:

  No co mají dělat, když jim to nařídil Zubran starosta. Pokutujte roznovany hlava nehlava.

 5. To třeba na Horské jsou takoví frajeři/frajerky,že na místě,kde se vejdou 3 auta,zaparkují 1-2.Holt jim gumám musí asi někdo namalovat čáry na zem,ale ani to asi těm skvělým řidičům nepomůže.

 6. Asi to Jalovec smaže, protože Markéta mu to dala. Ale zlatá Markéta. Byl v městě jakýs takýs pořádek. Maki neboj, budou volby.

  • Holky, jestli se máte rády, nic proti tomu. Někdo má rád vdolky jiný… Ale Maki Blink. Už by si na sobě (volby) měla makat, tvůj na to dlabe. Prej by tě raději měl takovou, jaká jsi a rozvážela,jako dosud, pro důchodce obědy. Zašitá kapsa by si taky dala. Ale jak se z mínil tvůj. Prej tam nemá strach, on už prej neublíží.

  • Janinko says:

   nelži.

 7. Vážení Rožnované, většina z vás parkujete jak hovada. I když i při nedostatku místa to jde zjevně líp. Plivat na policii, že chce zachovat aspoň minimální průjezd pro hasiče, sanity a ostatní je ubohost.

  • Fanda says:

   Lidé a to i ti, co mají 2-4 auta v rodině, potřebují přece parkovat nejlépe rovnou před svým panelákovým vchodem i za cenu toho, že budou stát na chodníku a o kus dál je prázdné parkoviště. Pokud je nezačnou zatím laxní policajti mastit pokutama, tak to lepší nebude.
   Apropo: před x rokama byl připraven projekt na realizaci parkoviště na ul. Kulturní. Lidé protestovali s odůvodněním, že si nepřejí, aby jim auta parkovala pod oknama.
   Výsledek: Parkoviště není, auta lidí, kteří se postavili proti výstavbě parkoviště parkují na zničeném chodníku přesně v místě, kde mělo parkoviště stát a když je vyberou policajti, tak řvou, že nemají kde parkovat. Kdyby blbouni neodmítli parkoviště, mohlo tam již dávno stát, ulice by byla průjezdná a chodník mohl být pro chodce.
   Závěr: Pokutovat, pokutovat, pokutovat. Pravidla musí platit pro všechny.

 8. Martin says:

  Zlatý Dan. To byl aspoň klasik, bez něho je na rožnovských cestách teskno…

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>