Starosta Holiš dělá tajemníka. Martinák málem skončil v nemocnici.

Uveřejněno

Starosta Rožnova Radim Holiš je nejmocnějším mužem Rožnova. Po  odchodu tajemníka Miroslava Martináka má na povel všechny úředníky městského úřadu.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

 

17 Komentářů

 1. Žák? Krypl z ODS. says:

  To raději měl město zbavit Žáka.Martinák byl proti Žákovi,neškodný trouba.Žák,to je zákeřná,podrazácká svině.Extra kvalifikace,pro člena ODS.

 2. Jsem zvědavý, za jakou stranu Ing. M. M. bude kandidovat. Bude dobrý zastupitel, bude pořádně zatápět!

 3. OFFICE says:

  Holiš chtěl neomezenou vládu a tu má, nikoho nepřijme. Úředníci se budou asi bát až do voleb, protože Holiš bude tajemníkem.

  • tipsport??!! says:

   Jedna, dvě, Holiš jde, Holiš si jde pro tebe! – Kdo poletí příště? Můj tip je Žák, Zlámal, Vojkůvková. Máte jiné tipy?

 4. Humus says:

  Vyhodit nemocného člověka před důchodem je čistě jednání Babiše, to se Holišovi zalíbilo. Až bude mít on důchodový věk a vyhodí ho na dlažbu z práce, tak se bude divit. A bude vzpomínat na to, že to kdysi udělal panu Martinákovi.

  • KAROLÍNA says:

   Pán Holiš se neztratí, ho nikdo nemusí vyhazovat, on umí pracovat sám na sebe. Když někdo umí pracovat, nemusí se přiživovat na cizích, a když ho vyhodí, jít marodit jako tajemník nebo Blínčena.

  • O kom says:

   to mluvíš, o tajemníkovi ? Ten není nemocný, a když tak vlastní vinou a do důchodu má určitě 8 let.

 5. být nejmocnějším,to nevylučuje says:

  že není nejblbějším.To,co provádí jeho guru,nejmocnější na financích,to jen potvrzuje.Stačí se projet po vesnicích Valašska.Už vypadají,jak pět let po kolektivizaci.Děs.

  • Zavřena prodejna Instalplast,u světelné, hned na rohu náměstí,zavřela paní opravnu textilu,ve stejném objektu,skončila obuv a hned vedle, kde dělala Boženka luxusní kuřata, zavřeno, pár kroků dál,vinotéka, zavřeno, o pár kroků dál, akvaristika, zavřeno.Rožnov moc neznám,ale to je jasná ukázka,likvidace živnostníků.Svazák to hlásit nahoru Burešovi, určitě nebude.Co nevidět se budou z bilbordů řehtat zase občanům do ksichtu.

 6. Výročí 750 roků bo odchod tajemníka? Důvod k oslavě je vždy!

 7. Nikoho nezajímá,co dělá Holiš,zda má čas i tajemničit says:

  hlavně by neměl ze sebe dělat idiota,co bude slavit výročí vzniku Rožnova,které výročím,není.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>