Situace se zhoršuje. Počet nakažených roste

Uveřejněno

V důsledku rychlého šíření nákazy koronavirem přistoupila vláda České republiky na striktní opatření, která mají co nejvíce omezit styk mezi lidmi. Další nařízení se týká ochrany dýchacích cest. Celé Česko se ale potýká s nedostatkem hygienických a ochranných potřeb. Iniciativní dobrovolníci tak začali pro své rodiny a mnohdy také spoluobčany vyrábět roušky a dezinfekční přípravky. O situaci v obcích našeho regionu pro týdeník Jalovec poreferovali jejich starostové.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

31 Komentářů

 1. a kde jsi nahrabal ta směšná čísla? To vás učili tam v prasečí školce? Pevně se psychopate věří, že když si hraješ se svou pravou, případně levou rukou máš při tom roušku. A zas přidej nějaké podobně chytré plivance z prasečího chlívku.

 2. v r.2018 bylo tuberkulózou ve světě nakaženo 10 000 000 lidí says:

  zemřelo 1 500 000 nakažených tuberou.Nikoho to nezajímalo,roušky nosili jen někteří Japonci,co nosí roušky non stop,zřejmě i při souloži.
  Ta pakárna s virem nevznikla bezdůvodně.Vystrašení lidé se odjakživa dobře ovládali.
  Není nikdo a být už ani nemůže,kdo by tu paniku ze smrti zastavil.

  • Kalousek nebyl schopen s rouškou žvanit says:

   omlouval se,že nemůže dýchat.Chlast a cigarety,plus chřipka a náš Míra bude kaput.Myrka nemůže na Staromák,demošky chvilkařů virus Bureš zakázal.Do práce a domů,to je fajn život a ti,co řídí dění ve světě,si mnou ruce,jak se jim daří zblbnout miliardy lidí.Kdo na krizích vždy bohatne,je známo.

 3. koho asi tak zajímá co ty nesnášíš? Tyto stránky nesnášejí především tebe.Vyhlášeného uslimpaného pisálka, který tady svými hleny tuposti prasí stránky.To je tady zas koncert trapností.To se tady zas místní šupák vyřádil.

 4. komedie,i Vlastička i Lucka i ve ferrari šijí roušky,je to prdel says:

  a dokonce i na Bečvách, sklady CO,které byly za komunistů narvané vším co pro obyvatele v krizi bylo potřeba a měly se po převratu modernizovat,plnit,tak se rozkradly,skončily v rozvojové Africe,v zemích třetího světa,stejně tak obsah skladů LM a finiš,jenže,karma je zdarma,soudruzi.
  Režim,byrokraty,armády,propagandu,Brusel,velmoci, nesnáším,ale komanči,alespoň na něco byli redy.
  A Rudo,neříkej,že nevíš,kdo rozkradl ty vaše sklady.

  • Ta soutěž,která paní starostová ušije bezdomovcům největší roušku says:

   je opravdu úžasná.Ale Vlastička,ta má náskok,chce to fofr.

   • vyhlašujeme chemický poplach pro sektor A says:

    tak to byl cvrkot,všichni pracovníci v maskách,atombordelu,respirátorech a dnes?

    • ty máš poplach v hlavě, lamo.To je nám zas pěkně trapná poznámka.Proč se tady pořád vnucuješ, se svými trapnými štěky?

     • idiote,nauč se česky says:

      Čas dluhů,Chýlková Roden,blbečku,tam to najdeš,no,ty asi těžko,tupá hlavo

   • co ty tak víš o skladech?Je ti pořádně líto, že na tebe nezbylo,co? Jsi to ty, jak po Rožnově chodíš v těch pročuraných slípech, že?Přetažených přes hlavu.A zas přidej Brusel, byrokraty,komanče.Paranoidní pisálek zas uvařil informační dort Pejska a Kočičky.Matleš tady jednu kravinu vedle druhé.To zas byla tvůrčí erekce, co?

    • idiote,nauč se česky says:

     a Josefa Čapka,toho neber do své idiotské huby,hlupáku

     • a přidej zas nějakou veselou historku ze skladu.Takže ona nám byla chamraď skladníkem?Marné to už je úděl sprosté lůzy.Samé velké funkce.A lopata nám tady přednáší o karmě? To se zejména vydařilo.

     • idiote,nauč se česky says:

      zejména ty ses vydařil,skoč do zdi,blbe

 5. Neni styk says:

  jako styk a některý ho musí mít i kdyby z ní měl udělat školky ředitelku.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>