Rožnov zřejmě hledá starostu. Kdo nahradí Holiše

Uveřejněno

ROŽNOV – Nová krajská koalice ve složení ANO, Piráti, ODS a ČSSD je na světě a po ustavujícím zasedání Zastupitelstva Zlínského kraje se novým hejtmanem s největší pravděpodobností stane nynější rožnovský starosta Radim Holiš (ANO). Otázka číslo 1 ve městě pod Radhoštěm je tak nyní jednoznačná. Kdo bude novým šéfem tamní radnice?

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

15 Komentářů

 1. Jaroslava says:

  Tak to je des neudelal pro roznov nic a cpe se tam kde nepatri roznov porbil na mrtve mesto kde se cpes kdyz na to nestacis sportovce tamysli senad sebou

  • mluvíš podobně says:

   jako ten co tady przní stránky věcma co sem nepatří.Ty nebudeš Jaroslava.Ty jsi ten úchyl.

 2. co to je zas Uhde? To je nějaké prase vedle u žlabu? To tady budeme co nevidět znát všechna prasata u tebe v chlévě?

 3. jak Gottwald says:

  Do bitev půjde před řadami,jak Uhde

 4. Kučera je marod, co tak Pepek Vyskoč.

  • Je soudružka Jourová obyč děvka Bruselu,za 600 000 Kč měsíčně + luxusní žrádlo,letecky kamkoliv zadara,prachy na repre a outfity,atd.,nebo je už sprostá EU multikulti diktátorka,jistá si svým korytem,které jí daroval Babiš? says:

   vůbec netuším,kdo tam sedí,za jaké partaje.Holiš se zbaví průseru s dopravou,kdy se absolutně nezajímal,jak tu hrůzu,s každodenními zácpami řešit,totéž je ve Valmezu a Stržínek,to je stejný nekňuba z ANO.

   • Je soudružka Jourová obyč děvka Bruselu,za 600 000 Kč měsíčně + luxusní žrádlo,letecky kamkoliv zadara,prachy na repre a outfity,atd.,nebo je už sprostá EU multikulti diktátorka,jistá si svým korytem,které jí daroval Babiš? says:

    Nechápu,jak ji tam může Babiš nechat.Neznám nikoho,kdo by tu babu akceptoval.Politická prostitutka.

    • Kučera je ostuda Rožnova says:

     Už si Kučera pořídil další štětku,které za to nasliboval nějaký flek?

     • ale je ti zas líto bruselských penízků, co? Je ti líto, že někteří v Bruselu vydělávají statisíce. A ty zdejší nuzák a špína stránek máš tak maximálně popelnicové hody a drobné za železný šrot.Celý svůj zpackaný život tady budeš bědovat a ubekávat nad tou nespravedlností, co?Do nekonečna tady budeš vypisovat svoje přebory v trapnosti.Z našeho nádraží, v propoceném vaťáku, ošoupaných teniskách a igelitkou plnou voňavých odpadků z popelnic.Koho asi tak zajímá, že ty „nechápeš“?Toto jsou stránky pro lidi.Ty páchnoucí svoloč máš prasečí stránky.

  • A co mu je says:

   nic,že,akorát je zdechlý

   • všichni tady okolo by uvítali kdyby tím opravdu zdechlým byls ty.Uslimpaný hrdina zdejších stránek a štvanec vlastní blbosti.Přeborník v trapnosti a zoufalec bojující o zájem okolí.A on je tady zatím jediný zájem.Nakopat ti prasečí držku.Jen tak.Pro obveselení. A zároveň hluboce pedagogicky.

    • Čunek zažil vyhazov z ministerstva MMR, nyní vyhazov z kanclu hejtmana, bezpečně se nebudou opakovat ty politické sračky,kdy si soudruzi socan Myšák s ódeesákem Lukášem, po volbách jen měnili kancly a kradlo se dál says:

     karma je zdarma

     • To je jediné says:

      co umíš ty UCHYL tady vypsat.Co to je Myšák, Lukáš?Kamarádi z bezdomovecké lavečky?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>