Rožnov vytěžil 92 kubíků dřeva

Uveřejněno

ROŽNOV – Celkem 92 kubíků dřeva se vytěžilo ve druhé polovině listopadu v okolí Jurkovičovy rozhledny.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

24 Komentářů

 1. Pan starosta rozhodl pokácet says:

  všechny smrky s turistickou značkou.Až by to mohlo vypadat,že viděl Slavnosti sněženek v Kersku.
  Turistickou značku na parkovišti Penny marketu,by si zasloužil náletovými dřevinami obrůstající ford.
  Na něm je vidět,kam měšťáci chodí na kafe.Do Penny ne,tam prodávají předraženou,nechutnou držťkovou.Tam pane starosto nechoďte,Jedině v tretrách.I tak pochybuji,že to po požití stihnete.
  Na forda nespoléhejte, je totiž nepojízdný rok,dva?

  • než se turista doplazí k padlému smrku,značku sežere kůrovec says:

   nebo Edík.

   • ale proč si ty socko nekoupíš něco lepšího než tu držkovou?Nejsou penízky, co?To už se obyčejné chamradi stává. To by se hodovalo, kdyby bylo za co,že? Ale on je holý zadek a huba plná blbých řečí.Ty náletová dřevino.To jsi slyšel magore kde?

    • Edíku,negramoto, says:

     kde je napsáno,že někdo takový sajrajt jí,to za prvé a za druhé hloupý Edíku,pan Hanzlík by ti předvedl,jak se vaří taková půlnoční držťková po kančích hodech,jenže,ty hlupáčku nevíš o čem je řeč a páně Hrabalův děj.
     Ta věcná podstata je Edíku totiž v tom,aby pan starosta,jako šéf policie,vyslal měšťáky řešit vrak odloženého forda.
     Ale to je pro tebe,Edíku,až v druhé pomocné 3x prohučíš opět na start.
     Opět máš hrubice,asi koncept. koš.

     • sice nevím jak Edík, ale ty zas nelži že tu držkovou nekupuješ.To jsou krevety, pro tebe socko.Pan starosta si může dovolit cokoliv gumo.To jen ty obyčejná chátra musíš držet hubu.Nikoho nazajímáš.Jsi nic.Prd.Ovšem největším goolem jak se tady ty lůza oháníš Hrabalem. Literáte z chlívku.

     • Edíku,tys můj privátní hlupák says:

      Edíku,ty taky skočíš na každého capa.Jsem rád, Edíku,že tě zajímám a to mi bohatě stačí.Zejména,navíc,že bavíš svými chlívy,osazenstva radnic.

     • On ten Edík says:

      především zesměšňuje tebe. Ale že by to někoho zajímalo na radnici? Těžko. Jo je tady jeden takový obecní magor, co si myslí že jeho zpravodajství čtou na radnici.A furt vypisuje.

     • Edíku,negramoto,exote, says:

      ale to víš,Edíku,že jsi zajímavý,stejně,jak tupý ODS Novotný z Řeporyj.

     • Edíku,negramoto,exote,proč si onikáš, says:

      archaismy ti na radnici nikdo nežere,tam je většina inteligentních lidí,zatím co ty máš v hlavě seno

     • ale leží ti Edík i pan Novoný v palici.Je starosta, má vlastní pořad v TV a vystupuje v zahraniční televizi.Ty máš vepřovou hlavu, špinavý rypák a prasíš tady stránky kravinama. Jsi obtížný hmyz.Obyčejný zamindrákovaný prd,který by toho chtěl všem tolik říct.Tak tady zas prskni nějaký „rozbor“.

 2. 100% obecní BLBE says:

  co to tady zas mastíš za lži a kraviny? Všechno zas z tebe muselo ven, co?Nedalo se to vydržet.?Už to magorovi leze na mozek , tak se tady zas musel magor vystříkat.To jsou zas gejzíry tuposti.

  • Edíku,negramoto, says:

   jediný,kdo to,jak píšeš Edíku,to nemůže vydržet,jsi ty,Edíku.Tu demenci,tu máš Edíku,stoprocentní.Žel,s tím ti nikdo už nepomůže.Zemřeš hloupý,tak,jak ses narodil.
   Edíku negramoto.

   • Ten „Edík“ je fakt šílený negamota, třeba i ten dement. Ale kope do tebe ze všech stran.Jeden parádní kopanec vedle druhého.Ty jen opakuješ stejné popěvky.

    • Edíku,tys přece můj privátní hlupák says:

     jo,jo,to je tvůj známý popěvek,znají tě,Edíku,všechny radnice,

     • s tím Edíkem z tvojí rodiny.Jsi tady všem pro srandu.A ten dotyčný tě tady kvalitně mydlí po ušách.Jsi tady za takového veřejného otloukánka.Ještě že nechodíš mezi lidi.

     • Edíku,tys můj privátní hlupák says:

      Edíku,opět hrubky a pořádek,Edíku,ten já s tebou mám a máš to v nadpise,jsi můj privátní hlupák.Patříš pouze a jenom mně.Nikomu tě nedám.
      A právě s tebou,Edíku,s tebou chodím mezi lidi.

     • Cože? says:

      no ty budeš teda extra vypatlanec. Ten Eda do tebe kope, šije, vysmívá a ty jej k sobě ještě přilneš? To už na tom musíš být moc zle.Moc.A jak ti chutná oblíbená držková z Penny?

 3. Ječelo se o dušu,když místostarosta Vychodil ODS, pokácel pár smrků says:

  ono z té rozhledny totiž nebylo nikde vidět.Kůrovec zničí všechny lesy,je to otázkou času.Největším kůrovcem v česku,je ODS Novotný,bulvárník,idiot s holou prdelí,co Ivetě dopomohl pod vlak.S pohřebním řečníkem Fialou,dokonalé duo ODS.

  • Vlasov,při útěku do amerického zajetí,pý osvobodil Prahu. says:

   Asi proto jej amíci vydali rusům,aby si ho,zrádce,pověsili sami.

   • Kůrovec Novotný says:

    postaví Vlasovovi pomník.S vysvětlující cedulí.Úžasné.

    • vidíš magore? says:

     Ale pan Novotný si to prostě může dovolit.Ty si můžeš maximálně postavit hlavu, že nebudeš chtít pít vodu z Bečvy.Z kaluže socce stačí.

     • Edíku,negramoto, says:

      ODS Novotný je bulvární úchyl.O těch je známo,že si mohou dovolit cokoliv.Přesně,jak píšeš,Edíku.
      Pan předseda ODS Fiala,s devíti tituly před a za, se s bulvárním úchylem opět vyfotí
      a preference ODS, opět skončí,
      Edíku,
      v řiti,

     • pan Novotný si může dovolit všechno.Je starosta.Ty jsi obyčejný vztekající se prd.Sprostá lůza, která by si přála být vidět.Sviníš tady stránky kravinama.Každý si do tebe může kopnout.A ty s tím nemůžeš nic dělat.Jsi bezmocný.Krása, co? Pozvali si jej do cizí TV.Tebe pozvou tak maximálně na porážku.Ovšem kdo by chtěl jitrničku z takového prasete?

     • Edíku,tys můj privátní hlupák says:

      Edíku,vždyť ti říkám,že bulvární úchyl Novotný si může dovolit všechno.On je reklama ODS,jak prase.Podle toho ty preference vypadají a neříkej Edíku,,že víš,kdo to byl Hrabal a co jsou to preference.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>