Rožnov vs. IPR. 20 let soudu! Starosta Radim Holiš: Nevzdáme se

Uveřejněno

ROŽNOV – Soudní spor, který v historii Rožnova nemá obdoby, dospěl do další fáze. Nejvyšší soud vrátil spor zpět před krajský senát. Ve hře jsou desítky milionů korun.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

12 Komentářů

 1. vrátil z léčebny.A taková tady byla pohoda.Než zas magor začne podávat nevyžádané světové zpravodajství.Než zas začne montovat do Valašska jeho pubertální úvahy o světě.A to už se zdálo, že zatřepal kopytama.

 2. To se nám to soudí z peněz daňových poplatníků. Dvacet let živíme nějakou právní kancelář. Dobrej job.

  • Každý starosta za ANO,má na mně telefon says:

   Al Hamáz Hamáček má vnitro a Beneška justici.Vzpomínáte na poslankyni Kristýnku Kočí,jak se kochala,že oni mají justici?No a dnes má Bureš všechno,tak IPR je pro Bureše brnkačka.Stačí,aby mu zubřan Holiš brnkl.

 3. fekete chuyi says:

  ů

 4. To je ukázka toho jak zde pracují české soudy! says:

  Ale čemu se divit, že? Stát vede zloděj a pak to tak má i vypadat!

  • Stát? V Iráku nás prohlásil irácký parlament okupanty a debil senátor Fišer žvaní,že tam máme zůstat says:

   Kecy,že tam máme ekonomické zájmy? A kolik nám Irák dlužil a dluží z dob,kdy jsme tam za totáče budovali investiční celky,za které jsme neviděli ani floka?
   Idiot Fišer,co chce být prezidentem zeměkoule,si přeje,aby arabky sundaly pokrývky hlavy,tváře i těla a lítaly polonahé,jako většina evropanek.Tak to se hlupák načeká.
   Toho žvanila nám byl čert dlužen.

   • ČR je gubernií Německa,vysávaná,jako někdejší britské kolonie. says:

    Rožnov je trapné,okrajové městečko,které nemá perspektivu.Skončí dopravním kolapsem.Hloupý pan starosta stále zklidňuje dopravu dalšími překážkami v dopravě,výrobou tzv.úzkých hrdel,kde se štosují auta a dochází ke kolizím.U Eroplánu autem stažená cyklistka,která se posbírala ze země a odbelhala se skučet domů,srážka aut na křižovatce,policajti v akci.Holiš je blázen.Zubřan,co by měl kroutit metly,a dirigovat ovce do ohrady.Na víc nemá.

    • Jano, says:

     vyhraný soud by bylo terno.Prohraný zaplatíme my všichni,prostřednictvím podpisu starosty Holiše,co se schovává za kolektivní zodpovědnost zastupitelstva.O osobní odpovědnosti tajtrlík mlčí.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>