Rožnov bere krajské stříbro

Uveřejněno

ROŽNOV – Rožnov je druhým nejlepším městem ve Zlínském kraji pro podnikatele. Ve srovnávacím výzkumu Město pro byznys se Rožnov umístil hned za U. Hradištěm.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

4 Komentářů

 1. ADMINE says:

  možná by prospělo se občas podívat na používaná slova. Nevím jestli tady ten znalec Rožnova má ten správný slovník pro tuto diskuzi.

  • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

   pozdrav maminku

 2. a koho se ptali? says:

  snad ne Kučery,co se prý pro Rožnov obětoval,když si lapl za sto litrů na židli místostarosty a ten lhář opustil prý výnosné podnikání a ještě stihl obšťastňovat jednu adeptku na ředitelku školky.Borec.
  Nebo Holiše?
  Ti ví o podnikání naprosté hovno,neumí nic jiného,než podnikatelům,živnostníkům,domorodcům, stále navyšovanými poplatky a daněmi, se jim přehrabávat v jejich peněženkách.

  • TAK TO TADY says:

   magore zůstane.Ty věčně holý zadek budeš jen žalostně skučet a nadávat nepříteli.Do konce tvého zpackaného života budeš jen bědovat a nadávat.Hodovat budeš tak maximálně u popelnic.Ale pravidelně.Obšťastnit se musíš umě sám.Nejlépe tak jak to máš nacvičeno se svojí pravačkou.Ale mnohdy ti brní co? Všichni okolo jsou spokojeni a v pohodě.Jen ty tady zapleveluješ místo koninama a skučením.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>