Romové žalují Vsetín o pět milionů. Čunek vyslýchán před soudem tři hodiny

Uveřejněno

VSETÍN – Už téměř šest let se soudy zabývají žalobami 52 Romů, kteří se v roce 2006 odstěhovali ze Vsetína do obcí na Jesenicku a Prostějovsku. Všichni viní město Vsetín z toho, že je vystěhovalo násilně. Požadují po něm odškodné v souhrnné výši 5,2 milionu korun.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

4 Komentářů

 1. tomík says:

  Jo to tuhle na vsetíně nechtěl vzít řidič dálkového busu hnědočechy s kočárkem do vozu.Jejda to bylo kraválu.Autobus nabral pořádné zpoždění.Ještě že vydržel a nevzal.Včera v Jablunce takoví mladí s hromadou malých smradů nastoupili do linkového busu.Neuvěřitelné jaké skřeky a pazvuky dokáže ta chátra malá vydávat.To by mně zajímalo čím to krmí?

  • valach says:

   to by ste sa divil čim to krmi tolik co vezu v nakupnim koši bych si v životě nemoh dovolit a ještě si vezmu taxika neni sa co divit když jim všeci jenom cpou chtělo by to konečně na ně pořadny metr jinak město by mělo zažalovat je

 2. portáš says:

  Čunek není žádný myslitel.Naopak.Ovšem vylifrování té smečky provedl bezvadně a kvalifikovaně.Narok na bydlení zde totiž neměl nikdo z nich.Prostě sem přivandrovali za svými uřvanými příbuznými a zůstali.A najednou chtěli bydlet a užívat si práv jako řádni občané.Holenkové není důvod ani nàrok.Když se chováte jak dobytek je vaše místo na Poschle.Jen by mně zajímalo kdo z našich peněz to financuje.Protože oni sami hážou penízky do automatů.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>