Prohlášení vydavatelství týdeníku Jalovec k fanouškům VHK Vsetín

Uveřejněno

Nelze jinak než smeknout před organizátory a protagonisty atmosféry, kterou vytvářejí příznivci vsetínského hokeje. O historii tohoto klubu na Valašsku se napsalo mnohé. Shrnuto – je to fenomén, který nemá obdoby, a dříve nebo později to bude maturitní otázka. Blíží se utkání s Přerovem. Pokud někdo tento duel označí jako problémový, bude asi těžko možné hledat argumenty, že tomu tak není. Aniž bych si usurpoval právo mluvit za všechny nás, podporovatele klubu, mám za to, že všichni obracíme každou korunku a mrzí nás, když mnohé přijdou něčí neuvážeností vniveč. Za kolik se dá nakoupit nový hráč, zaplatit trenéra žáčkům či elektriku, bezesporu netřeba rozebírat.

Nechť dnes vyzní věhlasná kvalita pravých fandů vsetínského hokeje a není zmíněnou neuvážeností několika jedinců dehonestována.

Za celý tým týdeníku Jalovec Vám všem přeji krásný sportovní zážitek.

Petr Čenek

 

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>