Odborníci hodnotili meziříčské toalety

Uveřejněno

V. M. – V uplynulých dnech nechala radnice zmapovat stav bezbariérových toalet v městských budovách. Cílem bylo zajistit zdravotně postiženým co nejvyšší komfort při jejich užívání.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

6 Komentářů

 1. A co veřejné WC u starého mostu? says:

  To je pro vozičkáře jak dělané! To, že VALMEZ dodnes nedokázal vybudovat ani veřejné WC, které by bylo bezbariérové je opravdu smutné pane Stržínku! Ale já vím, vám osobně jde jen o vlastní ego a podporu firem vašeho vedoucího stbáka Bureše. O lidi vám nikdy nešlo!

 2. Tarra Wild says:

  a nohy do praku

 3. Odborníků na vše máme nadbytek,nejen na WC,..dokonce i na sexuální výchovu v mateřinkách a i na prvním stupni says:

  v mateřince,…pančelka…maloši si po obědě lehnou,kluci si budou pod dekou hrát s pindíkem a děvčátka s pipinkou, velkoši už mohou masturbovat,minule jsme si to znovu zopakovali a Tonda s Vaškem si mohou vlézt pod jednu deku a třeba to zkoušet i s Aničkou,ta už ví,jak se nasazuje prezervativ.
  Idiotům,co jsou trvale v rauši z kvalitního matroše, nikdo nevysvětlí, že i v sexu,v seznamování těch nejmladších dětí vo co go, je potřeba uměřenost.
  Ti starší,..nepotřebují školní výuku o pohlaví,ti si v matyce, (kterou učitelé neumí učit,asi proto chudáci stávkují), ..klikají pod lavicí na české hvězdy našeho pornoprůmyslu.

  • to zase z tebe vypadlo ale moudro.Ty budeš doma mezi prasatama vedoucí pedagog.Koho asi tady tak zajímají výblitky tvého chorého mozku? Táhni do nory, tady není zájem o takové rozumy.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>