Od plic

Uveřejněno

3 250 Komentářů

 1. Geros says:

  Chtěl bych se pozastavit nad situací, která se děje na ZŠ Pod Skalkou v Rožnově. Má se konat výběrové řízení na post ředitele školy, zcela bezdůvodně, Mgr. Lumír Ondřej školu řídí skvěle, od doby bývalé ředitelky šla škola neskutečně nahoru.
  Kdo za tím stojí??? Bývalé děti komunistických pohlavářů, p. Kučera/starosta a pí. Novosadová (roz. Slováková)
  Zde by se lidé a rodiče, kteří mají své děti na ZŠ Pod Skalkou dát dohromady a nepřipustit tuto špinavou hru.
  Hlavně si to musíme pamatovat do dalších voleb a nepřipustit obrodu komunistů, tyto děti to mají v sobě zaryté už od dětství a jakmile se dostanou k moci, páchají jen zlo.

 2. Pan hejtman Ing. Radovan Holiš (ANO) je stavař a projektant a rozhodně to není žádný hlupáček, ano je to tak, což nám předváděl neustále třeba v jeho domovském městě kde byl starostou. Tak třeba jeho veleslavné kulturní centrum (knihovna), mnoho peněz z veřejných zdrojů to stálo a stále tam NIC nestojí, a tak dopadne i Zlínský kraj . No ten pan hejtman Holiš je velký plácal a packal.

 3. Osobní vůz narazil v sobotu po desáté hodině dopoledne do stromu na silnici z Prostřední Bečvy do Pusteven. Zraněni byli dva podlidé. Z auta je museli vyprostit lahváčema. Na místě zasahoval s rumem i Adam Fuksa.

 4. Vše dej tě zaplatit těm lidem kteří s tím souhlasili to je Holis A jeho družina

 5. Já by chtěla poděkovat panu Petříková který odpovídá za zelen na Zahumeni je to člověk který umí jednat s lidmi a udělá co je třeba Kosova slibovala orezani keřů a neudelala nic ještě jednou velké děkuji panu Petříková který vzorně vede a rozumí svoji praci

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>