Od plic

Uveřejněno

3 243 Komentářů

 1. Míša says:

  Zdravím, mám dotaz na místní fotbalové znalce, jdu si pro radu. Jaký fotbalový klub je nejlepší v okolí Vsetína pro 6-leteho kluka? Plánuju ho přihlásit, ale aby tam byli fajn trenéři i dobří lidí okolo. Děkuju

  • V okolí Vsetína je nejlepší FC Nový Malín. Sice je to trochu z ruky, cca 150km, ale zase mají pěknou trávu, dobré pivo v bufetu a mladí po tréniku fasují roli hajzpapíru, aby se z toho neposrali.

 2. nehledate sloupkaře ?

 3. Jaroslavaka says:

  Kdyz jsem si precetla článek bylo mě smutno jak může člověk který nicemu nerozumí může vést staristu a hejtmana už je vrchol že nepostavi novou nemocnici nevím jestli byl na ocnim 1 sprcha na chodbe 1 wc děs odvolat takoveho člověka vrať te tam Cunka

 4. Pavel Hlucháň says:

  Kauza školky 5. května, o které Jalovec na počátku objektivně informoval, aby se pak nechal zastrašit politiky a informace stopnul, dospěla do svého finále.
  Finále, které se dalo čekat.
  Dosazená ředitelka Vašínová bude NAHRAZENA.

  Tak co, redakce, vrátíte se ke kořenům žurnalistiky a budete objektivně informovat o tom, co region skutečně trápí, nebo se budete před politiky i nadále krčit a zobat jim z ruky? ;-)

  Více o novém konkursu zde: https://www.facebook.com/682397808842084/photos/a.687819568299908/1147139855701208

 5. Jason Underwood says:

  Žádost o publikaci na vašem webu
  „Ahoj,

  Právě jsme prošli vaším webem jalovec.cz.

  Máme zájem o zakoupení příspěvku hosta na vašem webu. Zajistíme relevantní kvalitní obsah, který zahrnuje sportovní sázení. Pokud je to možné, kolik to stojí?

  Prosím, dejte mi vědět, co si myslíte, čeká na vaši odpověď,

  s pozdravem“

 6. Od plic: chrchly chrchly, kuck – kých – uááá… chrchrly chrchly – chlust – prsk. ééé… chrchly chrchly…

 7. Zasvěcený says:

  Co dokáže udělat jeden magor a kam to nechala dojít radnice, co vy na to pane Kučero a Holiši???
  Ten lampasák už měl dávno letět.
  Je dobře, že se Vám začínají hromadit škraloupy, aspoň v příštím volebním období z radnice konečně poletíte a spadnete zase pevně na zem, trochu jste nám za ty roky zpychli.

  • 100% OBECNI BLBE JENOM TY says:

   jsi tady okolo za magora.Jenom ty tady vypisuješ takové kraviny.Jenom tobě leží klídek a pohoda těch druhých v hlavě.Ale nic s tím neuděláš.To je krása, co?

 8. Haló haló! Co se stalo.

 9. Vážený Jalovče,

  již delší dobu sleduji rubriku OD PLIC na které se v principu nic nezveřejňuje. Pochybuji o tom, že by ze strany čtenářů nebyl zájem, ale na základě informací se mi tímto jen potvrzuje cenzura z Vaší strany a tím je porušována nestrannost tisku k dění v našem Vsetínském regionu…

  S pozdravem „Čest Vaší práci“
  Radomír Maňák

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>