Nádraží hlásí otevřeno. Čunek děkoval mamince, pak líbal manželku

Uveřejněno

Bývalé okresní město prožilo v pátek 3. května velkou slávu. Otevřena zde totiž byla zbrusu nová železniční stanice.

 

Líbí se Vám nové vsetínské nádraží?

Loading ... Loading ...

3 Komentářů

 1. V rohu vedle pokladen zbyla po zahájení cedule.Na ceduli jsou návštěvníci otevření budovy informováni, že účastí na akci dávají vyslovený souhlas že jejich fotografií a pořízených videí bude použito k propagaci investora stavby. Souhlas je dán automaticky jejich účastí.Těžko si ji někdo přečetl. Komparsu se odjakživa na celém světě platí. Netýká se Vsetína.

 2. Nádraží hlásí: to zas byla lidovecká kulišárna says:

  sešli se zdejší komedianti a divadelní umělci. Z Prahy dorazila i ODSácká vtěrka. A to si tady dělají jako z lidí srandu? Jak se může slavnostně otevírat nádraží když je od pohledu n e d o d ě l a n é? Na nástupištích chybí stropní podhledy. Dále od staniční budovy nejsou vůbec. Plocha okolo budovy – je udusaná hlína nebo co. Až zaprší bude bahniště. A to všechno jako proč? To se nám to zase manipulátor z radnice předvedl.

  • 1) https://www.youtube.com/watch?v=R04Xv-d-rzI&t=2s&ab_channel=RAILTARGET
   neskutečné bláboly mluvících hlav
   2) zasvěcení tvrdí, že s nádražím to vyšlo čistě náhodou, místní panáci na to měli minimální vliv, taky se mohlo čekat dalších dvacet let, jak na cestu někam do světa, příště budou prohlašovat že zařídili východ slunce.
   3) pokud se na projektu, který potuploval rozdělení města železnicí podílel někdo z „města“, tak by zasloužil lámat v kole … chodit nebo jezdit na kole do Rokytnice přes „Doly Morie“ bude skutečně fantastický zážitek.
   4) na protihlukové stěny do sídlišť v těch miliardách taky nějak nezbylo, nebo si nějaký místní aktivista stěžova,l že by přišel o hluk z dopravy na který je zvyklý?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>