Na Valašsku vládlo ANO. Kovařík z Karlovic obhájil mandát

Uveřejněno

Volby do evropského parlamentu, které v České republice zaznamenaly rekordní volební účast (36,45 %), jsou minulostí. Jejich vítězem se stalo hnutí ANO, které zastupoval mimo jiné Ondřej Kovařík z Velkých Karlovic, jenž svůj bruselský mandát nabytý poprvé v roce 2019 obhájil.

3 Komentářů

  1. zas tuto noc úřadoval na bilbordu před vsetínskou poštou.Zlostně sprasil celý bilbord vítězky voleb. Ale přijde to té špíně lito? PČR řeší ve městě spoustu volovin. Ale na veřejného výtržníka je krátká.A nebo se jí spíš nechce.Raděli klídek, pohoda a posezení v kanceláři. Za 34 000 čistého.

  2. celou dobu says:

    byl před vsetínskou poštou pomalovaní billboard. Zřetelně a velkými písmeny. Nějakým Jouzou který s obsahem nesouhlasil. Statečný špinič billboardu má své jméno. Je to majitel „Tří opic“ tady ve Vsetíně. Na FC se tím dokonce chlubil.Pokud je někdo propagován na turistických stránkách města, předpokládá se určitý morální kredit. Mohl si nechat vylepit konkurenční plakát. Ale takto? Přilepšit si a zavděčit se za cizí peníze? Jistě je to charakter. Gratuluje se městu k výběru.

    • nese tady ten Hlupoň od Tří opic volební vítězství paní Konečné. Alespoň oloupal fotografii na bilbordu před poštou. Moc moc jej to bolí. A to je jenom dobře. Nepochybně je to ryzí fialovec.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>