Na rodiče mačetou. Opilý mladík si vyřizoval účty

Uveřejněno

VSETÍN – Dvou málo vídaných trestných činů se dopustil osmadvacetiletý mladík ze Vsetínska. Ten i přes vykázání z domu své rodiče v opilosti ohrožoval mačetou.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

7 Komentářů

 1. každý si jezdí dle libosti.To jen ty vtěrka zdejších stránek vyjedeš tak maximálně na uhláku do Zubří.Ty socka si můžeš nechat jen snít o dalekých cestách.Zatím trávíš svůj prasečí zpackaný život pod mostem nebo ve chlívku.Ty nuzácká páchnoucí lůza bys tak ráda cestovala, co? Nadělovala rady, co? A on není zájem.Tady jsi jen taková onuce pro všechno.Hadr se kterým lze kdykoli vytřít zem.A ještě je rád za každé slovíčko.Kopanec.Fajn život, co?

 2. Na Taiwan se v říjnu chystá i soudruh Drahoš,postrach Slezkých králíkáren a velkododavatel králíčích kožek Senátu ČR says:

  Inu,jak výchovu dětí od kolébky supluje americká televize,kde tečou potoky krve a mačeta a kvér je první nevinnou hračkou děcka,kterou ničí nábytek a střílí po sourozencích i rodičích,pak se nedivme,že přijde den,kdy se televizní teorie uvede do praxe.
  Nemáte na děti čas,nevadí,strčte jim do ohrádky plastový kvér a ohebnou mačetu.
  V čase zjistíte,jak skvělá to byla investice.

  • 100% OBECNI BLBE says:

   kdo se tě místní magore ptal na Drahoše? Kdo se tě gumo ptal na senát?Zalez do chlívku čuníku!

   • Na Taiwan se v říjnu chystá i soudruh Drahoš,postrach Slezkých králíkáren a velkododavatel králíčích kožek Senátu ČR says:

    to jsou info speciálně pro tebe hloupoučký bulíku a jak vidno,rodiče ti do ohrádky dali pouze jedno primitivní leporelo,že meleš dokola jedno a to samé.

    • ale už ti z toho jebe co?Tak rád bys tady solově prasil stránky.A ono to nejde.Nastavuješ tady čumičku k opakovaným kopancům.Facky ti lítají pořád dokola.A magor drží.Aby ne.Je rád.Doma ve chlívku v opovržení a posměchu.Tady alespoň ty kopance.

     • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

      jsi debil

     • ale ty se nebavíš.Ty tady lamo prasíš stránky kravinama.Jsi tady pro smích a pobavení.Přímo čekaš na každé nakopnutí.Na každý posměch.Protože to je tak maximální reakce na tvoje výstřiky pitomin.Ty sám máš majdan v hlavě.Ty sám jsi ten špinavý hadr, se kterým si tady každý může vytřít i zadek.Jsi vděčný i za ten výtěr.Páchnoucí vtěrko.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>