Meziříčí čekají masivní investice – Peněz se má dočkat kino, most i zámek

Uveřejněno

V. M. – Komunitní centrum, most na ulici Mostní vedoucí přes řeku Bečvu a zámecký penzion v Muzejním a galerijním centru v zámku Žerotínů. Návrhy na realizaci těchto tří rozsáhlých investičních akcí projednávali v září zastupitelé. 

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

2 Komentářů

  1. Abigaïl.Meier says:

    Hempy olejový extrakt. Tato složka je známá tím, že vytváří lákavou vůni, který přitahuje rybu na háček. Kafrické vápno. Složka stimuluje proces, ryby se cítí hladové a pak hledají kořist. Svalový protein. Tato přísada má silnou vůni, která ovlivňuje čich i těch nejtěžších ryb na ulovení. https://rybydynamit.com/ Po každém záběru jsem přihazoval několik hrstí a vždy při delší odmlce jsem navíc rozprostřel půl kbelíku Melegu (smíchal jsem měkkou i tvrdou variantu různých příchutí) na jedno loviště. Tato taktika nám se Sváťou přinesla spoustu ulovených kaprů.

  2. Josef says:

    Ve valmezu mají co dohánět, když se podíváme na Rožnov… ale nejspíše se jim to hned tak nepovede, aby se co jen přiblížily.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>