Romové: Chceme do centra, Vsetín navštívila ministryně Šlechtová

Uveřejněno

VSETÍN – Na kontrolu projektů podpořených jejím resortem zavítala v pátek 22. dubna do Vsetína ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO). Setkala se i s obyvateli lokality Poschlá, kteří nešetřili stížnostmi.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

16 Komentářů

 1. To je co za diskriminaci? Proč? Můžou všichni co Jurku Čunka a Vsetín napadají za diskriminaci vysvětlit proč „oni“ mají dostávat a my, kteří chodíme do práce a odvádíme státu jsme ti co diskriminují. At´ se nám podívají do očí a řeknou: “ Vy tupci, co chodíte do práce, dostanete hov.o a ještě vám zvýšíme daně abychom mohli dát těm nebožákům co nikdy dělat nebudou a NECHNOU! Aby se mohli nastěhovat na nejlukrativnější místa ve městě, vozit si zadky v zánovních vozech, oblékat se dle módy, …… Co je diskriminace!!!! OTEVŘETE OČI, PROBOHA PROSÍM!!!!!!!!!!!

  • Helo, celý tvůj problém tu kdosi už pojmenoval. Ty jsi chodila do školy, aby jsi uměla základní věci z počtů, zeměpisu atd. No jiní se učili od svých rodičů, prarodičů, prapraprarodičů……., jak se přizpůsobit. Tedy, jak nás nepřizpůsobivé odrbávat o peníze prostřednictvím státem vybíraných daní a nic při tom nedělat a smát se, jak si se nenaučila přizpůsobit,když den co den makáš v práci, abys na ně vydělala. Zbyteček výplaty ti pak zůstane pro děcka a tvoji rodinu.

 2. Tak ti mají neskutečný vozový park a drzost. Už mají i novou Octávu a Infinity. Ja kráva pracující i s manželem a dvěma dětma jezdím v 12 let starém voze a bydlím na sídlišti.

 3. Volové jste všichni. Si všimni těch elektronů na tom Medvědovi (Mercedes Benz E clase coupe), co stojí za našimi hrdiny. Tak, kamaráde, počítej tak 60 litrů, jenom ta kola. Další dvojka za to auto. Kdybys řádně a včas chodil do práce, tak to máš taky.

 4. Teď vážně, totiž situace je vážná. Jela jsem po Jiráskově a musím naše spoluobčany politovat. Všechny ploty firem kolem Poschlé jsou za statisíce opatřeny ostnatými dráty. Kovošrot je přitom v sousedství. Teď, ale opravdu upřímně!!! mi řekněte, jak chcete v takovém případě uživit rodinu.

  • Jsem vyučený fotograf. Oceňuji zachycení momentu. Paní ministryně si zakrývá část těla. Je totiž příliš podobná jejímu obličeji. Ale postoj (k diskutovanému problému) pana Čunka, to je na Pulicerovu cenu. Jalovče vivat!!!

 5. Když se dívám z okna na Sychrově, vidím, jak tam stojí stále starší auta. Na Poschlé je tomu naopak- zánovní audiny, baworáky… Podporuji nápad, přestěhovat lidi z Poschlé do centra!!! Zdůrazňuji, že na barvě pleti mi nezáleží! Jde mi jen o to, že když mi tu přijede návštěva, aby tu místo starých vraků pracujících, kteří se vracejí z práce v oblečení ze sekáče, viděli taky pěkné auta a jejich majitele ve značkovém oblečení.

 6. Pro všechny zmetky rasistické,
  si na vás počkáme, ještě dvě, tři návštěvy paní ministryně a pak vám ty pankáčské číra budeme shazovat vrtulníkem, až budeme létat k automatům do Liďáku. Uděláme z vás holé lebky!!! Pak budeš přemýšlet, kdo je nepřizpůsobivý. Blbečku. Přece každý tvor, má v genech, přežít za co nejmenší námahy. Si asi nedával pozor v biologii, pokud si vůbec chodil do základky.

 7. valach says:

  no to snad ne zas by tu byl onom bordel doufam že to byl vtip ty bachrate nemakačenky vsetin nepotřebuje čim dal budou od vsetina tim lepši banda statnich vyžirku

 8. valach says:

  no to snad ne zas by tu byl onom bordel doufam že to byl ftip ty bachrate nemakačenky vsetin nepotřebuje čim dal budou od vsetina tim lepši banda statnich vyžirku

 9. Jozin says:

  Cigan na „segveji“ za 12tacu, v adidasu. Za nim ciganka s deckem-cele v adidasu (soupravu nekoupis pod 1200 kc). A bude rvat, ze chce do centra! Tak at nabidne svuj byt, proda a koupi si byt v centru. Tak jak kazdy, kdo chce bydlet v centru!!!! Bydlete si. Ale ZA SVOJE!!!!! A ne za nase.

  • Blbecku rasisticky, si zkus stat celou sichtu u soustruhu. To bys pak pochopil, ze si potrebujes protahnout nohy, abys byl pripraveny na dalsi smenu. Zkus si uzivit sedum decek, ja si musim zadat mistra aj o nocni smeny.

 10. Tak do centra? says:

  To by se bandě líbilo?Do centra – a řekl kdo?V době kdy továrny v regionu potřebují desítky pracovníků v dělnických profesí se nám tady na náměstí vedle Vsacanu povalují vyspočívaní romáci.Má to bachor jak barel, je to zdravé a vyspinkané.ALE nebydlí to v centru.Hoši hoši, není zájem o váš pobyt v centru.Neumíte se chovat děláte kravál a vydáváte skřeky v kteroukoliv denní dobu.Takže Poschle je pro vás to ideální místo.Asi i pro to, že veverka ani králíček si na kravál nepříjdou na radnici stěžovat.Zatím!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>