Melichaříkové hrozí pět let. Starostka Velké Lhoty: Je to smyšlená kauza!

Uveřejněno

V. LHOTA – Problém, který se dostal až k soudu, nyní řeší obec Velká Lhota v čele se starostkou Jarmilou Melichaříkovou.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

18 Komentářů

 1. Princentonská universita,její vědci provedli animaci jaderného konfliktu USA a Ruska says:

  výsledek – do 45 min.95 000 000 mrtvol,pokračování v dalších minutách a hodinách,zcela zničena Evropa, USA.Pěkné vyhlídky.Také jste v naprostém klidu?Až ta nukleární hračka spadne i na Prahu 6,radniční polofašisti se vypaří i s bronzem sovětského maršála.

 2. hon na starosty malých měst a vesnic says:

  je oblíbenou zábavou udavačů a zaklekávačů odporného režimu,kterému sypeme na tohle daně a to není nic proti kapitalismu,pouze proti sviním,které si jej pletou s polofašistickým státem s cedulemi jediné bruselské pravdy a multikulti havloidní homosexuální lásky…..PRAG PRIDE.
  P.S. nic proti buznám,ať klidně doma souloží do konečníku svých zadnic,ale ať na ulici nevyřvávají,že jsou stejní,jako heteráci,kteří plodí a rodí děti.

 3. Pěkně rozm.dali politickou scénu,Koněv je jen záminka,provokovat rusáky,lézt do pr.ele Bruselu a hlavně NATO says:

  Prý už nejsme satelitem SSSR,radnice Prahy 6,v čele s TOP09, prý není pobočkou NSDAP a Kolář prý není lokální fašista.Toto cca v kostce dali do faxu pro nějakého papaláše v Rusku,který má Koláře,militantního lidovce Gabala(asi nosí v srdíčku kropenky farářů,co chrlily svěcenku na Kruppovy fašistické kanóny),jakéhosi Koštovala z akvizic AČR,kdy už 8 let se soudí kauza CASSA,Pandury,Grippeny a jiné miliardové armádní zlodějny,no a toho nejlepšího z nich,generála Pavla(v Moskvě študovaný hyperkomouš,který rudou knížku se slzou v oku zašil doma do sejfu,možná se bude někdy hodit) a poslušně se hlásil v generálním štábu NATO,že by jako to vzal,když už otočil khaki hochštapler Pavel ty hlavně ze západu na východ,tak tyhle piditrapáky má jakýsi ruský adesát úplně v paži.
  A pak ještě ti čtyři exoti vyštěkli,že jim jde o bezpečné jádro.No,super,to ta atomová bába Drábová dávno prohlásila,že Rosatom je bezpečná technologie.
  Teď to chce rychle sundat sochu,což TOP09 spolehlivě usmrtí.

  • a těch komunistickejch metálů,co soudruh jenerál Pavel nasbíral,i na studiích v Moskvě,kde jako kovaný komouš se učil,jak zničit západ says:

   a dnes? Že se to hovado nestydí.

   • A co jako? says:

    co tobě obecní magore je do toho? Co ty místní páchnoucí chátra se otíráš o takové schopné lidi?Co jsi dokázal ty, místní špína a onuce? Tak maximálně vracet sklínky u okénka v Albertovi.Celý život.

 4. Babiš osvobozen,Minář i s pražskou havloidní multikulti eurohujerskou přihřátou kavárnou v prdeli says:

  Minář pro změnu nebude u Masaryka trhat Ústavu ČR,ale trestní oznámení na Babiše.
  Piráti mají projekt pro zvýšení natality a tím zabezpečení financí pro důchody seniorů.
  Duhové spermie nastříkané do manželova konečníku se probojují do tlustého střeva a budou do vyprázdnění vyhlížet nějaké vejce.
  Jednou to určitě vyjde.

  • Babiš osvobozen,Minář i s pražskou havloidní multikulti eurohujerskou přihřátou kavárnou v prdeli says:

   Bez uzavření manželství Moravce a Pospíšila,se jim žádné dítě nenarodí.Moravec řekl,že Pospíšilovi přidrží až po svatbě.

   • Obecní blb opět says:

    nevyžádaným zpravodajem.Kdo se ti debile tady prosí o soubor takových kravin?Co to tady zas sviníš za blbosti? Zalez do chlívku mezi sobě podobné!

 5. bubuúu says:

  Rádio Apollo na radnici. Co chcete, kokoti?

 6. tvoje přiblblé hádanky. Vsadím se,že jsi to ty ten 100%.

 7. Hádejte co hrozí Anděle,při hymnách,už i v Číně, says:

  se třásla jak drahý pes a musela třesoucí se lapět na židli.Jak ji číňané přepravovali,zda se třesoucí belhala,nebo ji vozili na vozíku to na Seznamu,ani ve vyvážené Bakalově ČT, nenajdete.
  Kam se na ni hrabe se svou neuropatií,pražskou multikulti havloidní galerkou nenáviděný,břitký pán Hradu, náš Miloš.
  V Srbsku Zeman nasral Madlu Korbelovou Olbrajtovic,že nemá rád heroinové Kosovo a ona fofrem spěchá do Bakalovy knihovny Havla,aby protestovala.

  • Hádejte co hrozí Anděle,při hymnách,už i v Číně, says:

   nestála v pozoru,to vypadá na alzhajmra,ona už totiž nerozezná árijce,od černocha.Každému imigrantovi říká, Adolfe.Hilfe.

 8. Hamplová by v municipalitě,měla být žalobkyně says:

  a chytat velké ryby,zejména v Praze.

 9. Paní starostku obhajuje advokátka Jana Zwyrtek Hamplová,známá z kauzy někdejší starostky Blinkové says:

  Myslím,že tady je hájení paní starostky Melichaříkové na místě.Valmez,který starostku Melichaříkovou zažaloval za vybraných po pěti stovkách,za cca 15 000,by měl zpytovat svědomí v kauzách,kde město Valmez přišlo o desítky milionů,kdy vše bylo zameteno pod koberec.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>