Křižovatka smrti o sobě dala vědět

Uveřejněno
Nechvalně známá dvojice na sebe navazujících křižovatek u vsetínské čerpací stanice v blízkosti místní části Rokytnice o sobě v minulém týdnu dala znovu vědět. Hned v úvodu týdne se zde staly dvě vážné dopravní nehody.

7 Komentářů

 1. To jsi přeci TY 100% OBECNI BLB. Kdeže košut.Ty přeci nejsi žádný košut.Už nevíš za koho se tady překabátit. Ale tady ti každý kašle na tvoje trapné vnucování nádražního vandáka. Tady není zájem o tvoje pravidelné bažiny blbosti. Tady je každému pro smích tvoje žalování a bědování. Nic s tím nikdy neuděláš. Fajn pocit, co?

 2. Kossúth says:

  Hamáček v čele ČSSD končí. Na dnešním jednání oznámil ejakulaci. A nejpočetnějším motorovým vozem maďarských železnic se stal typ Bezmot(oru), který pro ně vyráběla Vagonka Studénka. Exportní bezmotorák konstrukčně přímo vycházel z šukafonů, tedy z vozů řady M152.0 vyráběných pro ČSD.

  • ty jsi prostě nukleární blb. Nelze definovat jinak.

  • All Hamás rudá mikina, blbec says:

   je supr, že socan šel do prdele, je rovněž super, že do prdele šel i rudý bratr KSČ.
   Co už supr není, že ten nagelovaný pitomec, co si vysloužil červený diplom za žvanění o ničem, politologii, chce řešit energetiku, stavbu atomek,o kterých ví, že komunisti už vybrali Blahutovice, neb je tam voda a tvrdé podloží, …ví, že existuje kosmický program a zná Remka a Gagarina, ví, že lze přeoperovat chlapa na 66 pohlavních zrůd,…..
   a hurá, ten magor, co má na tohle všechno nekvalifikovanou odpověď a nagelovanou palici,….bude brzy premiér,
   uff,….

   • All Hamás rudá mikina, blbec says:

    jak obecně známo, rudý bratr se objeví vždy, když blonďatý árijec Old a, je u kůlu a hrozí mu,….hovno, bo každá májovka musí skončit hepáčem.
    Klídek, Venezuela to vezme, bo nikdo jiný nebude a jak řekla, tak udělá, koupí v šopu KSČ, rudou mikinu.
    Oranžová nezabrala.

    • All Hamás rudá mikina, blbec says:

     rudá koza zabere a je jedno, jestli jí velí feťák s dredy, nebo vytřeštěnec, co má stan, ale ta vykulená, co měla vztah s černochem, platonický, jak jinak, vždyť jeho oštěp nenechal žádnou vagínu v dosahu bez zásahu.
     To zas bude trapas, jak All Hamás,….

   • Daleko větší terno by bylo, pokud by jsi šel do zadku TY. Zdejší onuce stránek a odpad společnosti. Ale jak si dovoluješ ty zdejší odpad se k někomu vyjadřovat?Jak to, že ty zdejší hnůj všech hnojů zas bereš někoho do svého prasečího rypáku? Jen tak bez dovolení. Toto přeci není diskuze pro páchnoucí prasata. Pro kanály se kterými se nikdo nebaví.Hepáč, venezuela …… co je to zas zas za obraty od prasiče stránek?Co je to komoleniny které se zrodí jen v hlavě smadlavého prasete? Hamás tak říkáš praseti vedle u žlabu?Neopruzuj tady špíno. zalez do chléva.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>