Kočky rozdělují Valmez. Starosta Stržínek: Město předpisy neporušuje. Aktivista Grygařík: Stržínku odejdi!

Uveřejněno

V. M. – Již několik let se ve Valmezu řeší problém s toulavými kočkami. Ochránci čtyřnohých mazlíčků v minulosti volali po zřízení útulku pro kočky. Nyní představili petici, kde žádají odvolání starosty města.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Zachází podle vás město Valašské Meziříčí správně s toulavými kočkami?

Loading ... Loading ...

11 Komentářů

 1. 100% OBECNI BLBE ZALEZ! says:

  Každá toulavá kočička má větší hodnotu než ty! Do tebe může tady každý kopnout.Kdyby tě někdo utopil – jejda to by tady bylo obecné veselí. Páchnoucí lůzu z pod mostu tobě podobnou by měli obecně vyhubit.Problém je v tom, že panové v Praze si to všechno mohou dovolit. Ty jsi obyčejný prd od popelnic. Nikdo. Ty nemůžeš nikdy nic.Zas ti hrabe magore?Už jsi se dovolil u pana majitele, že tady můžeš prasit misto? Už jsi poníženě poděkoval s úklonem až k zemi? Všude jinde by tě dlouhodobě blokli. Blokli za ty neuvěřitelné kopce kravinců které tady sázíš. Za ty gejzíry pitomostí bez hlavy a paty. Za ten puch který tady okolo roznášíš. A jak se umíš opičit! Přeci vyhlášeným prasičem zdejších stránek jsi výhradně ty sám. Proč deleguješ svoji vyjímečnou pitomost na někoho jiného?Tady se čtenáři baví výhradně tvojí blbostí.

  • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

   Pane Grygařík, já myslel, že jste schopen inteligentního projevu, ale toto?
   Co si pan starosta o Vás pomyslí.

   • 100% OBECNI BLBE NEOPRUZUJ says:

    dobře víš, že tě tady okopávám výhradně a jedině já. Tvůj stín. S radostí sobě vlastní si do tebe kopu kdykoliv je příležitost. Tak tady ty zavedený prasič stránek zas nesimuluj. Už podle lopatové mluvy každý pozná že takto tady celý den píše pouze hnisavý vřed Valašska.Tedy ty 100% OBECNI BLB:

    • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

     Pane Grygařík, vůbec se nedivím, že se pan starosta nechce s Vámi ani potkat.Člověk s takovým písemným projevem patří do přípravky pomocné školy.

     • CHACHACHA says:

      tak to se moc povedlo. Ty prasič stránek a zdejší špína uděluješ kázání? Ty hnůj všech hnojů tady naděluješ moudra?A kanony budou. Musí být!

     • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

      Pane Grygařík, já myslel,že chcete po panu starostovi nesmyslný útulek pro kočky, který mají platit občané Valmezu, ale vy chcete do toho útulku kanóny. To jsme si nerozuměli.

 2. osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

  a vy tu řešíte kočiska,…..které si dělají, co chtějí,….lozí kde chtějí, páří se kde chtějí, kdy chtějí,….a vyvedou mladé, což je hodno obdivu, jaká že to jsou pěkná koťátka,….
  a tak to jde dokola stovky let,….a nikdy to nebude jinak,….pokud někdo nechce kočiska vystřílet, tedy i ty, co lidi chovají doma,…neb to je počátek celého problému,…
  CHOV KOČEK ZDANIT,……poplatek není nic jiného, než daň.
  A bude klid. Samozřejmě povinná evidence chovu koček, stejně, jak je to u psů,
  povinná kastrace, kterou si chovatel sám zaplatí.
  Pokud nechceme kočky vyzabíjet, což určitě nechceme,….tak je třeba šlápnout na kuří oko chovatelům, což lze nejlépe zpoplatněním chovu. U chovatelů totiž celý problém s toulavými kočisky začíná,…..

  • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

   myslím, jsem přesvědčen, že i pan aktivista & jeho spolek, to dobře ví a mj.,….toulavé kočky chytají myši, ptáky, dokonce i potkany. Tím že jsou venku, jsou nám užitečné.

   • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

    Bohďo, tu petici si strčte,…víte kam,…ta petice by měla mít zcela jiný důvod, než jsou kočky.
    Ty miliardy do kvérů vás neserou, ani tlumočníci z Afgánistánu, ti jsou nám daleko nebezpečnější, než pár koček v parku.
    Teda, jestli Valmez má jen takový marginální problém,
    musí to být paráda v takovém městě žít.
    I díky starostovi, kterého, nevím proč, chcete vyhodit na dlažbu.

    • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

     do prdele, tak mně napadá,…neblíží se zas nějaké volby,…????
     Město by mohlo mít jednoho zastupitele tzv. bez portfeje, ten by tam jen seděl a na konci zasedání by současně i do veřejného rozhlasu,….
     pohovořil o stavu koček ve Valmezu a přilehlém okolí.

     • ALE TADY NELEZ says:

      nuzácká lopato. Tady toto jsou stránky pro lidi. Ne pro sprostou chátru z pod mostu. Koho tady zajímá co tebe vředa napadlo? Takové rozumy rozdávej tam ve svém páchnoucím království. A děla a kanony z Francie prostě budou.Musí být. Je to skvělý nápad. Aby se vyhubili magoři tobě podobní.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>