Kampaň za peníze Meziříčanů? Stržínek: Může za to pošta

Uveřejněno

S volbami těsně za dveřmi se ve Valašském Meziříčí rozpoutala kauza, která vrhá stín pochybností na kroky, jež zvolilo vedení místní radnice ohledně nedávno distribuovaného mimořádného vydání městského zpravodaje zvaného Zpráva o stavu města.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec!

10 Komentářů

 1. Michal Berg to je ovšem says:

  kvalitní vsetínský záškvara! Ještě v pátek dopoledne proti všem zvyklostem a zejména platným zákonům rozdával na městě svoje volební letáčky. Drze a neomaleně agitoval v době, kdy je to ze zákona zakázáno. Je pěkné a logické že řada občanů je od něj odmítla.Ale toto chce být starostou ve Vsetíně když je to takový veřejný křivák?

  • na Vsetíně. To po sídlišti popojíždí osobní auto. Otevřená okna místy nedovřené dveře. A houf děcek něco přes 10 let. Pracovité jak včeličky. Přiběhnou naberou si volební letáky lidovců a už hurá ke schránkám.A tak pořád dokola. Tento týden.Vsetín.

 2. a je nám jasno says:

  totální návrat toho 100% obecního blba. Jak se řekne Bečva, Deza. Nikoho by taková konina nenapadla.

 3. Bečva says:

  Všem voličům, připomínám Bečvu. Deza to nebyla.

 4. Jiří says:

  Myslím, že p. Stržínek ani žádnou kampaň dělat nemusí, za něj hovoří jeho práce. Sleduji, jak se ve VM pořád něco děje, buduje, jak se p. starosta stará. Od toho je ten název „starosta“. Kéž by se na Vsetíně radnice také tak starala. Jasně, vím, že projekt „nádraží“ něco stojí, ale co se týče např. cikánů, tam mají strach udělat cokoliv, jen pohrozí a víc nic.

  • Přesně! says:

   celé léto hnědočeši prudili u koupaliště ve městě. Dokola byli slušně vyháněni a vyzíváni k slušnosti. Nepomohlo! Kde je nějaká autorita MP a snaha zastat se slušných občanů? Kde je radikální řez slovem „a dost“? Byly časy kdy dojeli kluci skíni. A byl klídek.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>