Josefa Poledňáka připomíná pamětní deska ve Valmezu

Uveřejněno

V. M. – Ani po sto letech nezapomínají ve Valašském Meziříčí na rodáky, kteří položili svůj život za obranu vlasti. Jedním z nich byl také legionář Josef Poledňák, jehož od úterý 3. září připomíná slavnostně odhalená pamětní deska v budově Gymnázia Františka Palackého.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

11 Komentářů

 1. Zdráhám se uvěřit, says:

  že ta dívčina v červené sukni a ten ogar v červené košili byli ti,co si vzpomněli s deskou na pana Poledňáka.Nepochybně je tam někdo vystajloval a naaranžoval.Jako za totáče.Nejspíš pan ředitel,co bude obhajovat svou židli.Ach,ta nešťastná politika.Tu by měly dělat politické strany,nikoliv školy.Chtěl bych vidět ty davy žáků a studentů,které by se nahrnuly na podobnou akci města.Zero,nula.Prostě to smrdí politikou ve škole,která tam nemá co pohledávat.Za každého režimu.Není to nic proti pamětní desce.Ta by měla být především na radnici,pro všechny občany Valmezu.Asi tak,pane direktore.

 2. Úcta padlým,nepochybně. says:

  Ale bez okázalostí.Že by pan ředitel gymplu,vždy v den výročí smrti,uspořádal diskuzní panel, nejlépe pro celý gympl,aby se na něm každý rok pochlubil,jak jeho studenti pečují o některý z mnoha památníků v Rusku?Ne,deska stála pár kaček a jsme v Jalovci.

 3. Matura z matyky? says:

  Prý,za deset let,až se ji kantoři naučí učit.

 4. Ty vážné ksichty mi fakt berou bránici. says:

  Co jste dělali po převratu,někteří třeba ještě dříve?Bože,Bože.

 5. Ani po sto letech nezapomínají says:

  proto si vzpomněli až po sto letech.Trapáci.Česko má infekci,sundává sochy,cedule,instaluje nesmyslné lavky,jiné cedule věší,další cedule a sochy jiní ničí,to proto,že jsou tendenční a přinejmenším kontroverzní.
  Jen tak dál,soudruzi.
  Už,aby zase připlula další loď s Mariánským sloupem.
  Pitomci.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>