Holiš se znakem Rožnova – Pro Mikuška červená muleta před býkem

Uveřejněno

ROŽNOV – Povolení užívat městský znak na sportovním dresu rožnovského starosty Radima Holiše (ANO) vyvolalo na minulém zasedání zastupitelstva peprnou debatu. Jejím iniciátorem byl exstarosta Václav Mikušek (KDU-ČSL).

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

16 Komentářů

 1. Kdyz si roznovaci zvoli za starostu zubrana, tak jsou idioti a zaslouzi si to.
  A to je tak vse, co se k tomu da napsat.

 2. Zvědavec says:

  a na WC pan starosta se znakem může:???

 3. Klárka says:

  Pane starosto do toho, cíl je daleko!

 4. To, že je starosta Rožnova? says:

  Já myslel, že to byl běh hendikepovaných postižených lidí z hlucháku ve Valašském Meziříčí. Vždyť to je nemocný postižený člověk.

 5. Arabela says:

  Pane starosto,
  Vaše běhání nikoho nezajímá.Běhat je zdravé,ale já bych přivítala,kdybyste běhal po pomnících minulých radnic,především těch zlodějských pod vedením komunisty Kubína,Mikuška a Blinkové.Katastrofou je vyhozených 100 000 000 na nic neřešícím křížením u Janíka,fronty aut uvidíte,když si tam zaběhnete cca v poledne a dál.Příšerný binec na krajnicích vozovek,neseškrábaný štěrkposyp se léta vrství,voda teče po cestách,místo do příkopu.Holobyt zimák je taky pomník soudruha Kubína a spol.Vám,jak se mi doslechlo,vyčítají také svazáckou minulost a to,že nejste z Rožnova,ale zubřan.Osobně to už neřeším,dnes jde o činy,výsledky práce.Zatím nic moc vidět není,naopak,křížení se nepovedlo,do mládeže se investuje málo,což slyším od rodičů,co zvažují odchod svých dětí z oddílu hokeje,pro vysoké příspěvky,které nezajistí ani slušnou obživu profesionálním trenérům.Skutečně je město tak vytunelované,že nejste schopni přispět na platy trenérů?Doby,kdy to tzv.pytlíkovali nekvalifikovaní rodiče,je pryč.A nejen v hokeji,národním to sportu.
  Běhat je fajn,ale starosta by měl běhat především tam,kde zůstaly po bývalých mocipánech výmoly,hrby a kaluže.Žabomyšími spory se kryje neschopnost.Stále doufám,že to není případ současné radnice.

  • beng says:

   kdo neumí hokej,hraje florbal,což je takové šidítko,nic a kdo se neuživí v privátu,jde do politiky a většinou krade,jak soudruzi mašinfíra trulant Kubín a mazanec Vychodil,starosta v trenkách mně nedojímá,tam,je třeba se starat o děcka,aby sportovaly,problém je,že rodiče na sport děcek nemají,viz hokej,sport pro horních 10 000,ale ne v bídném Rožnově

   • Anděl D. says:

    Jak to,že Vsetín bude stavět nový zimák a dvě haly na sport.Čunek blbý jak troky a tam to jde.Když srovnám Šlechtovou a Čunka,tak Čunek pomocňák a Šlechtka Harward.Jak ten osel mohl dělat ministra,nechápu.Škoda,že tak chytrá baba,musí dělat pro dotačního podvodníka.

 6. Mája says:

  Ježišmarja, vy s tím naděláte, nosit na plachtě draka se dvěma ocasy… To se rožnovanům moc praporek nevyvedl. Mají pěkný kostelík,to tam radši měl být vyobrazen on, než nějaký drak.

 7. Mirek says:

  Jak muze Zubran nosit znak Roznova? A jeste mu k tomu rikaji Bohusu Sobotko Holisi

 8. karel says:

  Kdyby Mikušek sportoval, nemusel by našemu starostovi, panu Holišovi závidět a zabývat se takovými prkotinami. Myslím, že má sám více másla na hlavě, ať se „spytuje svědomí“ za svoje uplynulé volební období !

 9. Hana says:

  Já bych našeho starostu asi ani nepoznala. Má běžet s brýlemi.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>