Holiš kritizuje křižovatku

Uveřejněno

ROŽNOV – Přestože světelná křižovatka U Janíků ještě není ani dokončena, již nyní je trnem v oku představitelům rožnovské radnice.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

28 Komentářů

 1. Jan Soudek says:

  Ve Frýdku srazil vlak kamion.Už po několikáté jsme slyšeli,že mimoúrovňové křížení vlaků a komunikace,bude stát desítky milionů korun.Pane starosto,proč jste neušetřil mnoho milionů,když vedle Frýdku křížení cesty a vlaků,bude stát podstatně méně,než nesmysl u Janíka,který stejně nic nevyřeší.V Rožnově jste vyhodili oknem víc,jak 100 000 000.Že to nikomu není blbé.

 2. Eva B. says:

  Jestli to je práce bývalých Mikuška s Vychodilem a Blinkovou,ať je pan starosta vyzve k odchodu ze zastupitelstva.Stejně tam jen škodí.A kde je naděje ODS na radnici,pan Hanáček,proč už ho není vidět?

 3. Zcela zbytečný korupčník Vychodil už nikoho v Rožnově nezajímá,je pryč,kdyby raději celá radnice napřela síly,aby ten tzv.dálniční binec s křižovatkou,do Vánoc,skončil.To by byl Ježíšek.

  • vydržet! says:

   Zanechme hádek a lamentování a pojďme tyto krušné dny společnými silami překonat! Pak budeme jezdit po krásné čtyřproudové silnici, na kterou budeme pyšní, bude to malý kousek dálnice na Valašsku. Všechno začalo vždy malou dílčí prací a postupně vygradovalo ve veledílo, třeba to bude i tento případ. Je třeba se na všechno dívat optimisticky a přijmout výzvy dnešních dní.

   • Jsem optimistka,na radnici je po dlouhé době korupcí a dotačních podvodů,mladá skupina lidí,která má zcela jiné myšlení,než garnitura důchodců.Když jsem viděla,jak pan Bill usíná,neví o čem se jedná,tak jsem myslela,že mně raní.Zato pan Mikušek,asi lidovec,byl vždy ve střehu,aby extendoval konflikt,až jsem začala věřit,že papír na hlavu mít musí.Paní Blinková je typická ukázka politicky dosazeného člověka,který ničemu nerozumí a tudíž,je odkázaný na ty mazané šíbry,což byl zejména pan Vychodil.Ona podepsala vše,co si ti dva přáli.Nová radnice by si měla dát pozor na společnosti,s kterými dělali radniční šíbři,svoje kšefty a kšeftíky.Ještě,že to skončilo.Ale,buďme obezřetní !Důvěřuj,ale prověřuj,říkával dědeček.Asi věděl své.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>