Holiš hejtmanem. Kraj má nové vedení

Uveřejněno

KRAJ, ROŽNOV – Je rozhodnuto. Nově zvolené zastupitelstvo Zlínského kraje na svém ustavujícím zasedání zvolilo hejtmanem současného starostu Rožnova, Radima Holiše (ANO).

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

18 Komentářů

 1. muvalmez says:

  Zrušme kraje. Jsou drahé a kromě politiků a žadatelů o dotace je nikdo nepotřebuje.

 2. tak ona nám tady vypisuje „Jana“.A ejhle pikolík, vyklubal se z ní zdejší vyhlášený prasič stránek. Páchnoucí vřed na zdravém jádru Valašska.To je ale překvapení.To je nám překvapení.Jak se nám magor chytil na udičku.

 3. Pan Radim Holiš milá Jano says:

  vydrží ve funkci jak dlouho bude třeba.To už je zařízeno.Takové tlachání o květináči recituj třeba na trhu.

  • ještě,žes to,blbečku, Holišovi zařídil says:

   Holišovi přeji jen to nejlepší,ostatně,jako každému člověku

  • ještě,žes to,blbečku, Holišovi zařídil says:

   a piš červeně,to pro ty,co tě neznají,

   • Takže je jasno.Žádná Jana.To jsi přeci ty.Zdejší obecní magor.Chovanec ústavu pro choromyslné.Duševní mrzák, co se topí v bažinách vlastní blbosti.Neléčený sociopat poznamenaný hladem a zimou. To se nám to pěkně vyvrbilo, že?

 4. No, v Rožnově totální dopravní kolaps způsobený jedním květináčem. Jinak absolutně žádná práce není za panem Holišem vidět. Myslím, že tam dlouho nevydrží, prakticky nemá v řadě spojence.

  • Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

   Jani,žvaníš, Holiš nemít spojence,není hejtmanem. Uvidíme,jak ho podrží feťáci piráti. Holiš by za rok měl být posrancem,Babiš tutově vyhraje a pokud budou mít dost hlasů komunisti, SPD Okamury, Klausova Trikolóra, pak se feťáci i s ODS pohřebním řečníkem, můžou jít další 4 roky klouzat a to ještě socani budou chtít jít k lizu.
   Co v Rožnově zbylo po Holišovi,je věc jiná, sprasil Společenský dům, nejdůležitější objekt s historií, úžasných plesů,divadel,tanečních,karnevalů,výstav, atd.,atd.,žádný jiný společenský objekt nemá to,čemu se říká genius loci.
   Holt, to metlář nikdy nepochopí.
   Holš je ten správný typ do politiky, je mstivý, nekulturní, bezohledný kariérista. Ten to dotáhne daleko.

   • Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

    kauza květináč,to je ukázka Holišovy samolibosti, taky supr povahový rys do politiky, žel, i blbosti.Auta mají na náměstí 25 m, ale musí objet vně nejméně kilometr, prostě blb.
    Jací kreténi sedí ve Sněmovně, vidíme na tom,co schvalují, nemůžete k holiči,směšné,fronta s vozíky u sámošek, malé obchody zavřené, virus si žije svým životem, buď se množí,nebo chcípá, na virus se neumírá,když je člověk nad hrobem stářím,nemocemi srdce,plic,cukrovka,rakovina, atd.,tak ten virus do něj jen drcne do hrobu.
    Kdo není slepý,vidí,že Čína, 1,7 miliardy lidí, je lidmi zapráskaná,na ulicích,v marketech,ve výrobě a zjistí 10 ks nákazy denně.Směšné.
    Česká generace stárne,po převratu je 31let, tzn.,že ta generace čtyřicátníků před převratem,má dnes 70 a víc.
    Zdechlí,30 let se nehýbali, demokraticky žili z podpory,vegáč,holidej,žrádla mraky,šunty z Německa v barevných obalech,chlast,cígo, dnes se makat nemusí,
    a pak někdo chce žít do sta let a lékaři to mají zajistit.
    Přece vyštudovali za naše prachy.
    Budíček.

    • Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

     když vidím ta lehátka sanitek, jak tam saniťáci tlačí obézní lidi,prakticky jiné ne,tak si říkám, kde udělali soudruzi z NDR, chybu.
     Hurá, do KFC,…..

     • Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

      Musím se smát, v uzavřeném prostoru na Váslaváku, bez diváků, hráli Plastici,Farná a stále promiskuitní Klus.
      Lesba zpívala Motlitbu pro Martu,ale ta prý zcela zanikla v protivládním řevu davu, sdělila ČT, asi se konečně pokusila o pravdivé zpravodajství.
      Už tu jednostrannou,tendenční, multikukti probruselskou,havloidní žumpu nesleduji,

     • co je nám tady do toho, čemu se ty zdejší guma jako směješ? Magoři tvého formátu se smějí naprosto všemu.Než je paní pečovatelka zavře do jejich klecového lůžka.A hodí na ně deku. Co tady dokola prskáš ty nesvéprávný magor svoje pomatené nápady?Tady jsi každému úplně u zadku.Jen tady prasíš místo svými přiblblými bláboly.Nikoho nezajímá, co ty magor sleduješ.To si vyprávěj tam s chovanci tvého ústavu.

 5. Je k popukání, jak ty prase někoho nazýváš sviní.Kdo se tě místní magore tady prosil o nějaké zpravodajství? Koho jsi se dovolil, že tady sám můžeš naprasit tolik konin? To nám zas lopata seděla celý den v prsečím chlévě a mastila pitomosti. A to si ty prasečím kopytem děláš jako poznámky?Ale je ti zas líto bruselských penízků, co? Je ti líto, že někteří v Bruselu vydělávají statisíce. Jiní tady ve městě se mají dobře. A ty zdejší nuzák a špína stránek máš tak maximálně popelnicové hody a drobné za železný šrot.Celý svůj zpackaný život tady budeš bědovat a ubekávat nad tou nespravedlností, co?Do nekonečna tady budeš vypisovat svoje přebory v trapnosti.Z našeho nádraží, v propoceném vaťáku, ošoupaných teniskách a igelitkou plnou voňavých odpadků z popelnic.Koho asi tak zajímá, že ty „nechápeš“?Toto jsou stránky pro lidi.Ty páchnoucí svoloč máš svoje prasečí stránky.

 6. Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

  jen si nejsem jist,zda je to pro zlínský kraj,nějaká výhra.Kraje si zřídili hoši,co neuspěli,nebo tak nějak zbyli,při rvačce o parlamentní koryta.Kraje jsou naprosto zbytečným průtokáčem prachů,které stát sebere pracujícím občanům ve formě daní a poplatků s tím,že těch prachů pro sebe krajská věrchuška už nikdy nebude mít dost.
  Obligátních sto dní hájení,nikdo vyhlašovat nemusí,hájit není co a ani koho.
  Kdopak dnes vzpomene na dobu,kdy na radnicích sedělo pár soudruhů,bez mobilů,kompů,jen tak Investice,to levou zadní zvládalo přímo ministerstvo,tudíž prachy šly rovnou,bez dalších chmatáckých rukou k cíli a bez ervéhápé,které se nám do ničeho s odpuštěním, nesralo,jak dnešní soudruzi v Bruselu.co mají až tak stupidní moc,že vyrobí obří,šílený evropský dluh, tzv. dluh pro všechny předlužené státy,za nějž musíme, my češi, ručit.
  A tuhle zvrácenost co má česku znemožnit odchod z EU,podepíše premiér,který prý bojuje jen za české zájmy.Asi bojuje tak,jako namnoze v minulosti zkorumpovaní hejtmani ČSSD a ODS..
  Kraj žádné hodnoty,tedy prachy,negeneruje,prachy pouze spotřebovává.A to už ani není třeba zdůrazňovat ty krajské zlodějny,zejména socanů a ODS, Dokonce v minulosti kmotry řízený pohlavár ODS,je dnes hejtmanem,jistě už poučeným,aby nešel sedět,jak David Ráth.Ale zpět k Holišovi,co si tak rád čechrá paví peří.
  Odstraněním Čunka padl mýtus,že cikánský fenomén pavlačák,živený zejména na Vsetíně,nikdy nepadne,že bude věčný,jak nezvladatelné cikánské pokolení.Jó,časy se mění.Svůj další pomník,špitál,začal Čunek řešit pozdě.
  Stavět si své předsmrtné pomníky,to je obecně neukojitelná vášeň tzv. politiků,kteří,jak se usalaší v papalášském kanclu,zjistí,že je jim tam moc fajn a tak začnou vymýšlet píčoviny,tu kultůrák,tu špitál,místo,aby pečovali o stávající objekty,prostory,kde by bylo možno tu už existující hmotu a prostor zhodnotit,ve prospěch všeho lidu,jak po hymně trapně přísahají na svou čest a svědomí.
  Tak ať alespoň to krajské svědomí nebude mít hejtman Holiš záhy černé. Čest, tak tu u politika nikdy nehledejte,ani v české historii, ani u Havla,kterým se naši, tzv.disidenti,dnes ještě trapně ohání a komicky oslavujíc už jen sami sebe.
  Jak obecně funguje politika,nám na světové megaobrazovce, nonstop promítá,náš údajně největší spojenec, přítel, spasitel, USA.
  Trapas. Jako když repre fotbaloví češi kleknou uprostřed stadionu, blbečci.
  A to chce někdo radit Lukašenkovi,že má zmizet. Tak určitě.
  Politik vždy udělá jakoukoliv prasárnu, jen aby nepřišel o koryto.
  Na jméně a místu, nezáleží.
  Kdy si Holiš před Babišem klekne, uvidíme.
  Prsten mu zatím ještě líbat nemusí.
  To,až se bude sestavovat kandidátka do parlamentu.
  Ale Holišovi parlament přeji.
  Doufám, že za svým guru půjde z Rožnova od Masaryka do Prahy pěšky, s obrovskou cedulí,
  VYHOĎ TU SVINI JOUROVOU,
  VŠE ODPUŠTĚNO ! ! !

  • Sluší se panu Holišovi ke zvolení hejtmanem pogratulovat says:

   níže píšící Slávinka,by si mohla místo NOVY pustit distanční výuku ČJ pro druhou třídu.
   Nu, a ten červeně píšící,rovněž.

 7. Jaroslava says:

  Děs takoveho člověka který nic neumi pochoval Roznov a neumi nic lze nezsridi nic poznala jsem to zadna duvera nic

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>