Domy na Poschlé mají 10 let – Čunek potvrdil jejich smysl

Uveřejněno

V roce 2006 nechala radnice zbourat pavlačový dům u polikliniky, veřejností označovaný jako dům hrůzy. Většina jeho obyvatel našla azyl v nově vystavěných tzv. kontejnerových bytech v lokalitě Poschlá. Ačkoliv toto neobvyklé řešení bydlení mnozí odborníci kritizovali, desetiletá praxe potvrdila jeho smysluplnost.

Sdílíte Čunkův názor na smysl kontejnerového sídliště Poschlá?

Loading ... Loading ...

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

4 Komentářů

 1. A to se najde says:

  parazit jménem Ščuka, který drze pochtívá po městu 5 mil korun, za to že byli přestěhováni neplatiči a letití parazité z Domu hrůzy u nemocnice do chaloupek po Moravě. Jo skončili zlaté časy, kdy Kolonkou pochodovaly hordy uřvaných špín a nikdo na ně neměl. A že se za darebáky postavil právě tady tento kousek. Ten který přestěhován tehdy do Jablůnky naházel plyšové hračky darované jeho děckám do popelnic! To se vygeneroval ten pravý darebák.

 2. občan Vsetína says:

  Poschle je pro cikány 5 hvězdičkový hotel. Když mají na auta a denně přebývají v HERNĚ KORZÁR, tak co by chtěli a pak dělají večer bordel. Pane Čunku jen tak dál a tvrdě na ně.

 3. valach says:

  fandim p.čunkovi onom at nepolevuje a radši přitvrdi ohledně romu dělat to nebude ale penizky by chtěli konkrektni připad nevim jak město kontroluje ty co pracuju pro město ale v patek dpopledne tam jeden rom na naměstičku u vsacanu jakoby zametal a dvě romky vesičky schovane pod prdelu a klebetili s ostatnima hnědyma za hodinu tam byly pořad tož tak nedal bych jim ani haleř

 4. samozřejmě! says:

  jedině na Poschle je jejich místo.Horší je, že se zase začínají houfovat v Kolonce a dělat tady po večerech brajgl. Prostě takový uřvaný nemytý a páchnoucí exemplář musí počítat, že jej společnost nepřijme. A tak starosto, i když jinak nejsi žádný myslitel, toto byl extra dobrý pedagogický tah!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>